PGE Narodowy

Pierwszy najemca City Forum

City Forum
City Forum
Wrocławski biurowiec City Forum ma już pierwszego najemcę. Listę najemców otworzyła firma NOTUS Finanse. Kolejne umowy są w trakcie negocjacji.

W pierwszym z budynków kompleksu (City One) firma NOTUS będzie zajmować ponad 550 mkw. biur na parterze. Całość prac związanych z dedykowaną dla najemcy aranżacją wnętrz wykonuje Archicom sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – sp. K. Planowany termin oddania powierzchni do dyspozycji najemcy to kwiecień 2019 r.

Jest nam niezmiernie miło, że NOTUS Finanse otwiera grono najemców City Forum. Tym bardziej, że firma to nasz sprawdzony partner biznesowy, a rozmowy przebiegały w bardzo dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu celów. Uważam, że prestiż najemców zawsze odzwierciedla klasę budynku biurowego. City Forum to przede wszystkim przemyślany projekt, który pozwala na aranżacje przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dostęp do komunikacji publicznej, a zielone rozwiązania zastosowane w projekcie optymalizują koszty ponoszone przez najemcę – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom.

NOTUS Finanse jest jedną z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 2004 r. Jeden z pierwszych oddziałów firmy w Polsce został otwarty właśnie we Wrocławiu. Obecnie zespół specjalistów w stolicy Dolnego Śląska liczy ponad 50 osób. Firma w swojej ofercie posiada szeroką paletę produktów finansowych takich jak kredyty hipoteczne, pożyczki gotówkowe, ubezpieczenia na życie i majątkowe. 

Wrocław niezmiennie od wielu lat jest miastem, w którym dostrzegamy olbrzymi potencjał dla rozwoju naszej firmy. Potrzebowaliśmy więc biura w świetnej lokalizacji, aby nasi klienci i partnerzy mogli w łatwy sposób do nas dotrzeć. Wygoda i zadowolenie naszych klientów jest niezwykle istotne w prowadzonym przez nas biznesie. Nie bez znaczenia jest także fakt, że City Forum to jeden z najnowocześniejszych biurowców w tej części Europy, wybudowany w zaawansowanej technologii, co także pozwoli na optymalizację kosztów utrzymania – twierdzi Prezes NOTUS Finanse Robert Pepłoński.

City Forum to zespół dwóch budynków biurowych o całkowitej powierzchni 24 000 mkw. Kompleks jest realizowany według standardów certyfikacji LEED na poziomie Gold. Biurowiec to zlokalizowany jest w centrum miasta, przy jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta. Znajduje się on tuż przy Placu Wróblewskiego, na którym krzyżują się ul. Traugutta i ul. Pułaskiego. Projekt zakłada stworzenie wewnętrznego patio pomiędzy budynkami City One i City 2, które będzie miejscem spotkań pracowników, klientów i mieszkańców Wrocławia. Na parterze zaprojektowano niemal 2000 mkw. dla najemców gastronomicznych, restauratorów, kawiarni i innych usług codziennej potrzeby. Budowa biurowca ruszyła w czerwcu 2017 r. i przebiega zgodnie z harmonogramem. Za projekt odpowiada autorskie biuro projektowe Doroty i Kazimierza Śródków. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji, a za komercjalizację odpowiada Archicom SA

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz