Komercjalizacja biurowca Sportowa Centrum w Gdyni

|
Biurowiec Sportowa Centrum w Gdyni, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Sportowa Centrum w Gdyni, źródło: materiały prasowe partnera
Nowo podpisana umowa z zakończyła komercjalizacji budynku C obiektu Sportowa Centrum w Gdyni. Firma Knight Frank, reprezentująca właściciela obiektu, wynegocjowała właśnie umowę najmu ostatniego, niewielkiego modułu biurowego.

Specyfika Sportowa Centrum

Nowoczesny biurowiec Sportowa Centrum, położony w Gdyni przy ulicy Sportowej, to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w tym mieście. Składa się z trzech budynków biurowych, o łącznej powierzchni 6200 mkw. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy parking podziemny.

Okolice ulicy Sportowej i Łużyckiej uznawane są za biznesowe centrum Gdyni, ponieważ znajdują się tam również inne popularne biurowce, takie jak Modern Tower czy 3T Office Park.

Z tego właśnie powodu okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W jej bezpośrednim pobliżu przebiega trasa Szybkiej Kolei miejskiej i Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W sąsiedztwie znajduje się przystanek Gdynia Stadion, a nieco dalej Gdynia Redłowo. Sportowa Centrum leży w pobliżu tzw. Drogi Gdyńskiej, będącej alternatywą dla ruchliwej i zakorkowanej alei Zwycięstwa. Sprawia to, że dojazd, zarówno od strony centrum Gdyni, jak i od strony Gdańska, a także z Obwodnicy Trójmiasta, jest bardzo ułatwiony.

 

21 umowa najmu w Sportowa Centrum

Firma Knight Frank od dwóch lat zarządza prawną stroną umów najmu powierzchni biurowych na terenie Sportowa Centrum. W tym czasie podpisano łącznie 20 takich umów. Najnowsza, a więc 21, dotyczy ostatniego wolnego fragmentu budynku C. Powierzchnia tego modułu to zaledwie 110 mkw. Jednak właśnie tyle brakowało, pełnej komercjalizacji obiektu.

Najemcami biurowca są firmy z bardzo różnych branż i sektorów rynku. Wśród nich znajduje się m.in. globalny dystrybutor komponentów elektronicznych Transfer Multisort Elektronik, firma oświetleniowa Lamilux Polska czy zajmująca się nowoczesną robotyką w urządzeniach AGD firma DLF. Pokazuje to, że Sportowa Centrum to poważne miejsce, idealne dla poważnego biznesu.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz