Interbiuro - duży

Krakowski biurowiec Tischnera Office ma nowego zarządcę

|
Colliers International przejęła w zarządzanie krakowski Tischnera Office. To już ósmy przejęty przez tą firmę budynek w tym roku, w tym drugi znajdujący się w Krakowie.

1 października br. Colliers International, wiodąca firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, przejęła opiekę Tischnera Office. Colliers International w Polsce działa od 1997 r. i ma swoje biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Tischnera Office to pierwszy projekt Cavatiny w naszym portfolio. Cieszymy się, że kolejny lider polskiego rynku nieruchomości zaufał Colliers i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie poszerzać się o kolejne obiekty. Tischnera Office to ósmy przejęty przez Colliers w tym roku budynek, z czego drugi w Krakowie. Łącznie nasza firma zarządza 103 801 mkw. powierzchni biurowej w stolicy Małopolski – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Tischnera Office jest jednym z najnowocześniejszych biurowców w Krakowie. To obiekt klasy A posiadający certyfikat BREEAM na poziomie Very Good, a także laureat nagrody Prime Property Prize 2019. Na niemal 34 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej widać szczególną troskę o stworzenie otoczenia przyjaznego dla pracowników obiektu – liczne zielone tarasy oraz dziedziniec tworzą świetne warunki umożliwiające wytchnienie od pracy. Obiekt zlokalizowano w dzielnicy Podgórze, w pobliżu galerii handlowej Bonarka oraz w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowo-autobusowej. Ponadto budynek zapewnia 671 miejsc w parkingu podziemnym oraz około 100 miejsc dla rowerów.

Cavatina Holding S.A. to jeden z największych deweloperów i inwestorów na polskim rynku nieruchomości. Posiada 0,5 mln mkw. powierzchni inwestycji wielofunkcyjnych. Spółka działa w 7 największych polskich miastach i obecnie posiada 24 aktywne projekty. Niezależnie prowadzi inwestycje – od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra