Biuro coworkingowe Workin rozszerza ofertę

Transmisja z biura coworkingowego jest alternatywą dla tradycyjnego studia, fot. materiały prasowe Workin
Transmisja z biura coworkingowego jest alternatywą dla tradycyjnego studia, fot. materiały prasowe Workin
Warszawskie biuro coworkingowe wprowadza do swojej oferty spotkania online i transmisje live, jako alternatywę dla spotkań stacjonarnych.

Od połowy marca 2020 r. rynek wynajmu przestrzeni konferencyjnych i sal szkoleniowych boryka się z ciężkimi problemami. Zarówno obostrzenia rządowe,
jak i wewnętrzne regulacje przedsiębiorstw prawie całkowicie wyeliminowały szkolenia stacjonarne, konferencje i eventy.

– W Workin zamiast rozłożyć ręce i czekać na tzw. powrót do normalności postanowiliśmy działać. Wychodząc z założenia, że mamy fantastyczne wnętrza, niezawodne łącze internetowe i doświadczenie w pracy w agencjach interaktywnych, na jesieni 2020 r. rozszerzyliśmy swoją ofertę o realizację spotkań hybrydowych i online. Szybko okazało się, że to nas wyróżnia na tle silnej coworkingowej konkurencji – powiedziała Magdalena Marcinkowska, Prezes Zarządu Workin.

 

Workin szybko pozyskał klientów, którzy nie rezygnowali ze swoich planów szkoleniowych, czy marketingowych. Webinary, konferencje on-line, e-learningi, transmisje live wydarzeń są postępowymi rozwiązaniami, które wybierają już nie tylko szkoły i instytucje publiczne. Coraz więcej firm proponuje takie rozwiązanie swoim pracownikom w kwestii szkoleń czy meetingów, w małych i dużych grupach, z podziałem na wirtualne pokoje. Forma webinaru, transmisji online, czy spotkań hybrydowych sprawdza się również przy organizacji eventów sprzedażowych, targów, spotkań prasowych i innych form dotarcia do grupy docelowej z przekazem marketingowym. Możliwości budowania zaangażowania uczestników spotkań online rozwijają się wraz ze wzrostem zainteresowania tą formą spotkań. Można, chociażby wymienić wprowadzanie: gier, testów, ankiet, transmisji filmów, czatów live, czy wirtualnych fotobudek.

Dzięki szkoleniom lub transmisjom online firmy mogą komunikować się i wchodzić w interakcję w tym samym czasie z ogromną, liczoną nawet w tysiącach grupą odbiorców. Przy odpowiedniej skali wydarzenia takie spotkania pozwalają na optymalizację kosztów, jak również pozyskiwanie danych np. o klientach.

Transmisja z biura coworkingowego jest alternatywą dla tradycyjnego studia i umożliwia zrealizowanie ciekawszego eventu online czy eventu hybrydowego. Możliwości i design wnętrz Workin sprawiają, że osoby obecne na evencie stacjonarnie w pełni doświadczają uczestnictwa w wydarzeniu. Ponadto istnieje możliwość podziału uczestników na grupy, aby zachować wymagany reżim sanitarny. Z kolei scenariusz transmisji wykorzystujący potencjał oryginalnego wnętrza, wyposażonego w wiele sal konferencyjnych, bar i przestrzeń kreatywną sprawia, że Internauta jest bardziej zainteresowany spotkaniem.

 

 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz