myhive elastycznie: IMMOFINANZ wchodzi na rynek warszawski z nowymi elastycznymi produktami biurowymi

|
IMMOFINANZ, jeden z największych inwestorów na stołecznym rynku biurowym, oficjalnie wdraża w swoich nieruchomościach pod marką myhive, nowe elastyczne produkty typu premium: mycowork oraz myoffice.

Marka myhive została oficjalnie wprowadzona w Polsce na rynek 4 lata temu, wyznaczając nowe standardy w zakresie designu przestrzeni biurowych i budowania społeczności. Wraz z dodaniem elastycznych rozwiązań do oferty, IMMOFINANZ po raz kolejny jest w najlepszej pozycji, aby odpowiedzieć najemcom na ich rosnące aktualnie zapotrzebowanie w tym właśnie obszarze – czy to w kontekście wielkości biura, czy też czasu trwania umowy. Powierzchnie co-workingowe myhive zwane mycowork są aktualnie już obecne w myhive Park Postępu i myhive Warsaw Spire. Za kilka tygodni do tego grona dołączy myhive Nimbus. Natomiast rewolucyjne, gotowe prywatne serwisowane biura z pełną infrastrukturą i usługami, dostępne pod wynajem już od jednego miesiąca, zwane myoffice, są aktualnie wdrażane w ramach całego stołecznego portfela myhive.

Z radością informujemy, że odpowiadając na obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów na rynku nieruchomości biurowych, wchodzimy z naszą marką myhive w nowy rozdział, stawiając na maksymalną elastyczność, usługi w wersji all-inclusive, ale też zachowując wcześniejsze wyróżniki marki, jak chociażby nieprzerwanie budowaną, tętniącą życiem społeczność biurową, czy atmosferę i design jak w hotelu butikowym. Innymi słowy, opracowaliśmy produkty biurowe na miarę aktualnych czasów. W ramach naszego portfela klienci będą mogli nie tylko tak jak dotychczas podpisać umowę na zasadzie tradycyjnego najmu, ale również wynająć powierzchnię coworkingową, a także od jednego miesiąca prywatne serwisowane biuro na elastycznych warunkach z osobną recepcją, salkami konferencyjnymi kuchnią, jednocześnie mając dostęp do społeczności myhive – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Aspekt elastyczności marki myhive realizowany jest na dwa sposoby. Pierwszy to przestrzenie coworkingowe zwane mycowork, oferujące możliwość „spontanicznej” rezerwacji biurka – mydesk, pokoju dla zespołów projektowych – myroom, czy też myflex – obejmującego dostęp do poszczególnych lokalizacji mycowork, dla wszystkich tych, którzy lubią pracować w zmiennym środowisku i nie potrzebują stałego miejsca pracy.

Powierzchnie mycowork są obecnie dostępne na 38 piętrze myhive Warsaw Spire, myhive Park Postępu (trzecie piętro budynku B) a za kilka tygodni - myhive Nimbus (parter budynku). Kolejne lokalizacje są już w trakcie przygotowywania.

Druga z elastycznych propozycji IMMOFINANZ, to oferta, której do tej pory nie było na polskim rynku, zwana myoffice – czyli gotowe pod wynajem, prywatne biura serwisowane, dostępne już od jednego miesiąca od 250 m kw., z pełną infrastrukturą, z własną recepcją, salkami konferencyjnymi, focus room-ami, lounge, kuchnią, serwerownią, toaletą, przygotowane w design myhive. W tym przypadku w cenie najemcy otrzymują także możliwość uwzględnienia wszelkich usług, płacąc jedną fakturę all-inclusive. Produkt ten rozwijany będzie w ramach całego portfela budynków myhive w Polsce. Pierwszą powierzchnią zrealizowaną w tym formacie jest nowa siedziba samego IMMOFINANZ, który przeniósł się do myhive Warsaw Spire. Najbliższe kolejne lokalizacje są w przygotowaniu w myhive IO-1 oraz myhive Crown Point.

Głównym wyróżnikiem nowych, elastycznych produktów myhive jest aspekt samej powierzchni, tj. ok. 10 mkw/biurko. Ponadto o atrakcyjności oferty świadczą także unikalne, wysokiej jakości meble – z elektrycznie regulowanymi biurkami i wzornictwo, zarówno w biurach, jak i na obszarze części wspólnych, odpowiednie nasłonecznienie, fit out oraz meble redukujące poziom hałasu oraz wyjątkowa infrastruktura biurowa i usługi. Co więcej, powierzchnie mycowork są kameralne, mieszczące do 50 biurek, a klimatyzacja w nich może być indywidualnie regulowana, w każdym z pokoi. Wszystkie elastyczne przestrzenie myhive są ponadto zgodne ze wszelkimi przepisami BHP.

Elastyczne produkty myhive są wdrażane na wszystkich rynkach, na których marka jest obecna, czyli także w Wiedniu, Bukareszcie, Budapeszcie, Pradze, Bratysławie i Dusseldorfie. Pierwsze elastyczne przestrzenie myhive otwarto w wiedeńskim myhive Ungargasse, w listopadzie 2020 roku.

 

Elastyczne produkty myhive w skrócie:

  • mycowork
  • myflex

Elastyczne miejsce do pracy, bez przypisanego biurka, na okres już od jednego miesiąca w danej lokalizacji (dodatkowe lokalizacje mogą być wtedy zakupywane na zasadzie dziennych wejściówek), dla osób, które lubią pracować w zmiennym środowisku i nie potrzebują stałego miejsca pracy. Cena all inclusive obejmuje benefity członkowskie myhive (w tym eventy, aplikacja myhive), pełną infrastrukturę biurową i kompleksowe usługi.

  • mydesk

Prywatne, dedykowane biurko w mycowork dla osób, które lubią pracować w większej grupie osób. Cena all inclusive od jednego miesiąca obejmuje benefity członkowskie myhive (w tym eventy, aplikacja myhive), pełną infrastrukturę biurową i kompleksowe usługi.

  • myroom

To prywatna przestrzeń biurowa w mycowork dla osób, które lubią atmosferę współpracy we własnych zespołach. Cena all inclusive od jednego miesiąca obejmuje benefity członkowskie myhive (w tym eventy, aplikacja myhive), pełną infrastrukturę biurową i kompleksowe usługi.

  • myoffice

Nowość na rynku. Biuro z osobnym wejściem i kompletną infrastrukturą biurową pod wynajem, dostępne już od 1 miesiąca. Idealne rozwiązanie dla firm zatrudniających powyżej 30 pracowników. Oferta myoffice może być przygotowana i dostosowana także w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku gdy wykraczają one poza design i założenia myoffice, okres najmu to minimum 36 miesięcy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz