Wiecha na budynkach Business Garden w Warszawie

Na zdjęciu: symboliczne zawieszenie wiechy na budynkach I etapu Business Garden w  Warszawie.
Na zdjęciu: symboliczne zawieszenie wiechy na budynkach I etapu Business Garden w Warszawie.
12 kwietnia br. na budynkach, realizowanych na I etapie inwestycji Business Garden, zawisła wiecha. Sztandarowy projekt SwedeCenter powinien zostać zrealizowany już w III kw. 2012 r.

Warszawski kompleks Business Garden jest flagową inwestycją SwedeCenter w Polsce. Znakomita lokalizacja na rogu ulic Żwirki i Wigury oraz 1 Sierpnia to nie jedyne atuty biurowców.

Roger Andersson, Country Manager spółki SwedeCenter, skomentował: Business Garden w Warszawie to projekt z którego jesteśmy szczególnie dumni. Jest on odzwierciedleniem naszego długofalowego i innowatorskiego podejścia do realizowanych przez nas inwestycji. Wykorzystaliśmy w nim wiedzę i technologie, które pozwoliły nam z budynku biurowego uczynić coś więcej niż tylko przyjazne ludziom miejsce pracy. Dodatkowo, 20-letnie doświadczenie firmy będzie gwarantem jakości i trwałych relacji z przyszłymi najemcami Business Garden.

Docelowo kompleks Business Garden dostarczy 90 000 m kw. powierzchni. W efekcie ukończenia I etapu inwestycji inwestor odda do użytkowania ok. 32 000 m kw. powierzchni najmu. Biurowce zostaną ukończone jeszcze jesienią tego roku. W pierwszym budynku o powierzchni 14 600 m kw. najemcy będą mieli do swojej dyspozycji nie tylko lokale biurowe, ale również 8 sal konferencyjnych, otoczony zielenią taras na dachu, hotel biznesowy z przeszło 200 pokojami do wynajęcia, restaurację i punkty usługowe. Drugi budynek zostanie przeznaczony wyłącznie na biura. Rozpoczęto już prace, związane w wykończeniem obiektów i architekturą krajobrazu.

SwedeCenter pod marką Business Garden buduje energooszczędne parki biznesowe w różnych częściach Polski (Warszawa, Poznań, Wrocław) o łącznej powierzchni 300 000 m kw. – pierwszy projekt inwestor zrealizuje w stolicy. Wspomniane kompleksy biurowe cechuje mała gęstość i wysokość zabudowy, wysoki odsetek powierzchni biologicznie czynnej oraz stosowanie się do zasad zrównoważonego budownictwa. Warto podkreślić, że większość budynków w Business Garden będzie certyfikowana w systemie LEED.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra