Vastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny budynek biurowy na Mokotowie

Na zdjęciu: budynek biurowy New City
Na zdjęciu: budynek biurowy New City
Na warszawskim Mokotowie, w kompleksie Mokotów New City, powstaje nowoczesny 5-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy.

Biurowiec New City II ma składać się z 5 kondygnacji – 4 nadziemnych i jednej podziemnej, z parkingiem i myjnią samochodową. W odróżnieniu od wielu innych, warszawskich inwestycji komercyjnych, ten budynek będzie miał kameralny charakter.

Pracownicy firm, wynajmujących powierzchnię w biurowcu, otrzymają do swojej dyspozycji parking podziemny i szereg innych udogodnień. Parking zostanie połączony z budynkiem za pomocą kondygnacji podziemnej. Powierzchnia piętra wyniesie ok. 1000 m kw., łącznie inwestycja dostarczy 4000 m kw. powierzchni biurowej z zapleczem handlowo-usługowym. Potencjalni użytkownicy nieruchomości będą mogli wynająć biura już od 200 m kw.

Inwestycja zlokalizowana jest na skrzyżowaniu czterech ważnych, warszawskich ulic:  Marynarskiej, Rzymowskiego, Wilanowskiej i Wołoskiej (do nieruchomości można dojechać z trzech stron – od strony ulicy Postępu, Cybernetyki lub Marynarskiej).

Funkcję biznesowego lobby przypisano liczącemu 9 metrów holowi, zlokalizowanemu w centralnej części obiektu. Najemcy mogą zaadoptować ten zajmujący ok. 800 m kw. obszar na potrzeby zamkniętych spotkań i imprez branżowych, czemu sprzyja również utworzona na miejscu kawiarnia z zapleczem cateringowym.

Obiekt powinien zostać oddany do użytkowania na przełomie 2012/2013 r. Inwestorem jest grupa ECI – Europejskie Centrum Inwestycyjne. Właściciel nastawiony jest na najem długoterminowy – liczy na kilkunastu najemców z różnych branż z przewagą międzynarodowych koncernów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra