Interbiuro - duży

Nowe umowy w New City

Kompleks biurowy New City
Kompleks biurowy New City
Kompleks biurowy New City pozyskał dwóch nowych najemców. Dodatkowo jedna z firm mających siedzibę w tym budynku podjęła decyzję o ekspansji.

Firma Hines podpisała dwie nowe umowy najmu w warszawskim kompleksie New City. Porozumienia dotyczą ponad 1273 mkw. powierzchni biurowej. 

Pierwszą z firm, która z końcem kwietnia 2018 roku wprowadzi się do budynku New City jest Valeo Service Eastern Europe sp. z o.o. Jest to międzynarodowa grupa specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży części i systemów samochodowych. Jej nowe biuro w New City zajmie blisko 1000 mkw. powierzchni biurowej na piątym piętrze budynku. Umowa została podpisana na okres siedmiu lat. W procesie negocjacji Najemcę reprezentowała agencja ColliersNowoczesna przestrzeń biurowa jaką oferuje budynek New City zapewni naszym pracownikom znacznie lepsze warunki pracy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy potrzebowaliśmy elastycznej powierzchni biurowej, która spełni nasze oczekiwania na kilka kolejnych lat – Simone Terreno, General Manager w Valeo Services Eastern Europe sp. z o.o.

Drugim najemcą jest Xiaomi H.K. Limited. W New City producent i dystrybutor urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych i powiązanych z nimi akcesoriów zlokalizuje swoje pierwsze biuro w Polsce. Na piątym piętrze biurowca firma wynajęła ok. 300 mkw. powierzchni biurowej. Decydując o lokalizacji pierwszej siedziby spółki w Polsce bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dostępne możliwości. Wybór New City podyktowany był doskonałą ekspozycją budynku, którego lokalizacja zapewni naszym pracownikom rozmaite możliwości dojazdu do pracy – stwierdził Jason Zhang, EU Sales Manager w Xiaomi H.K. Ltd.

Dodatkowo, decyzję o ekspansji w budynku podjęła Fabryka Okularów sp. z o.o. Zarówno jej biuro, jak i klinika wzroku znajdują się w kompleksie New City. Po rozbudowie firma będzie zajmować blisko 1400 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. W procesie negocjacji Fabryka Okularów była reprezentowana przez firmę doradczą Walter Herz

Pozyskanie dwóch nowych najemców w dobie bardzo konkurencyjnego rynku powierzchni biurowej pokazuje, że budynek New City pozostaje atrakcyjną lokalizacją dla firm. Wpływ na taki wybór miały z pewnością doskonała ekspozycja kompleksu, bliskość okolicznych przystanków tramwajowych i autobusowych oraz dostęp do parkingu dla gości i najemców. Jakość powierzchni biurowej oraz profesjonalne zarządzanie New City współtworzą przyjazne i komfortowe środowisko pracy, które doceniają firmy wynajmujące przestrzeń w naszym kompleksie – komentuje Julia Racewicz, Asset Manager, Hines Polska.

Kompleks biurowy New City złożony z dwóch budynków. Łącznie oferują one ponad 44 000 mkw. powierzchni. Kompleks położony jest przy ul. Marynarskiej 15 w centrum biurowej części Mokotowa. W jego sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, zapewniające szybki i dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta. Kompleks biurowy New City należy do funduszu Hines Global REIT zarządzanego przez Hines Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz