bcb wrzesień 2020

Burda na dłużej w New City

Kompleks biurowy New City w Warszawie
Kompleks biurowy New City w Warszawie
Wydawnictwo Burda International Poland przedłużyło umowę najmu w biurowcu New City w Warszawie.

Wydawnictwo na najwyższych piętrach kompleksu New City w Warszawie zajmuje ponad 4000 mkw. powierzchni biurowej. Nowe biuro najemcy zlokalizowane będzie na trzech piętrach budynku (całości pięter 9 i 10 oraz na połowie piętra 8). Obecnie prowadzone są prace modernizacyjne i aranżacyjne, które mają na celu dostosowanie nowej powierzchni biurowej do potrzeb wydawnictwa.

Zgodnie z ideologią „Tenants come first”, nadrzędnym celem firmy Hines Polska jest zapewnienie najemcom najbardziej przyjaznych i komfortowych warunków pracy. Skuteczność podejmowanych przez nas działań znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji takich firm jak Burda International Poland, która po pięciu latach najmu powierzchni biurowej w kompleksie New City, decyduje się na kontynuację współpracy – komentuje Julia Racewicz, Asset Manager, Hines Polska.

W nowej siedzibie wydawnictwa na najwyższym piętrze powstanie multimedialna recepcja, która będzie ona połączona z kawiarnią Burda Cafe. Aranżacja tej części biura obejmuje także stworzenie dwupoziomowej strefy relaksu. Za pomocą kanap z wysokimi oparciami na otwartych przestrzeniach wydzielono miejsca nieformalnych spotkań. W wyznaczonych miejscach pojawią się też wyciszone budki do prowadzenia rozmów telefonicznych. Nie zabraknie także przestrzeni do organizacji szkoleń i wydarzeń tematycznych dla klientów i czytelników. Na przestrzeni biurowej wydawnictwa znajdzie się profesjonalne studio zdjęciowe oraz specjalnie zaaranżowane fashion i beauty roomy do przygotowywania stylizacji i realizacji sesji. 

Wydawnictwo Burda International Poland to jedna z największych światowych grup mediowo-technologicznych. Spółka prowadzi swoją działalność w 20 krajach na świecie. W Polsce firma rozwija się od ponad 25 lat.

New City to kompleks biurowy złożony z dwóch budynków (New City oraz New City 2). Łączna powierzchnia obiektów wynosi ponad 44 000 mkw. New City znajduje się przy ul. Marynarskiej 15. Kompleks biurowy należy do funduszu Hines Global REIT zarządzanego przez Hines Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz