bcb wrzesień 2020

Drony w biurowcu

Kompleks biurowy New City w Warszawie
Kompleks biurowy New City w Warszawie
W kompleksie biurowym New City w Warszawie otwarto pierwszy w Polsce showroom i salon sprzedaży dronów marki DJI.

Kompleksem biurowym New City dla Hines Global REIT zarządza Hines Polska. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie. To właśnie tu został otwarty pierwszy w Polsce showroom i salon sprzedaży dronów marki DJI. Umowę najmu powierzchni w biurowcu podpisano na pięć lat. Najemcą salonu zlokalizowanego na parterze New City jest dystrybutor marki DJI, firma RCpro. 

DJI to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów dronów. Produkty marki DJI są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników. 

Doskonała widoczność New City, bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz dostępność parkingu dla gości i klientów New City stanowi o atrakcyjności budynku dla najemców powierzchni handlowych i usługowych. Potwierdzeniem powyższego jest otwarcie pierwszego w Polsce flagowego salonu DJI oferującego sprzęt najwyższej jakości zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów – powiedział Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Zarządzający w Hines Polska. 

Budynek New City zlokalizowany jest Warszawa przy ul. Marynarskiej 15. Całkowita powierzchnia biurowa obiektu wynosi 38 950 mkw. Do dyspozycji najemców kompleksu New City przeznaczone są m.in. nowoczesny system carpooling oraz dedykowana stacja Veturilo, a także pierwszego w Polsce roweromat. W ostatnim czasie całkowitej renowacji poddano przestrzenie wspólne – antresolę oraz taras, dostępne dla pracowników i gości kompleksu. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz