Park Project II

Dyplomy dla nowych członków RICS

26 kwietnia nowi członkowie RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) otrzymali dyplomy. RICS w Polsce przedstawiła także podsumowanie swojej działalności w br.

26 kwietnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala, w trakcie której rozdano dyplomy dla osób, które przystąpiły do Royal Institution of Chartered Surveyors. Członkowie stowarzyszenia spotkali się w restauracji Villa Foksal. Dyplomy wręczył osobiście Martin Brühl, wiceprezes RICS na świecie. Natomiast Władysław Brzeski (FRICS), honorowy członek organizacji, podsumował działalność RICS w Polsce.

Gala RICS jest ukoronowaniem kolejnego roku działalności RICS Polska. Jest to dla nas szczególnie ważna ceremonia, ponieważ zeszły rok obfitował w wydarzenia, które definiują charakter naszej organizacji. Rok temu powołany został nowy Zarząd RICS Polska, z p. Moniką Dębską-Pastakia, jako przewodniczącą. W tym czasie ogłoszone zostały System Regulacji Rzeczoznawców (VRS) oraz Standardy dla Pośredników i Brokerów w obrocie nieruchomości, które oficjalnie zostały już przyjęte przez Knight Frank, CBRE oraz ostatnio przez Cushman & Wakefield – powiedziała Anna D. Konieczna, Country Manager RICS Polska. – Blisko 50 dyplomów członkowskich, które zostały wręczone podczas Gali, świadczy, jak bardzo instytucje, promujące dobre praktyki zawodowe, są potrzebne na polskim rynku. Zrzeszając coraz więcej osób, RICS zwiększa zasięg swojego oddziaływania, a w związku z tym pozytywnie wpływa na coraz liczniejszą grupę ekspertów z branży nieruchomości. Nowi członkowie wprowadzą świeże spojrzenie oraz energię, która będzie motorem dla całego RICS Polska – stwierdziła Anna D. Konieczna, Country Manager RICS Polska.

RICS jest prestiżową, międzynarodową organizacją non-profit, która zrzesza osoby,  wykonujące zawody, związane z branżą nieruchomości. Głównym celem instytucji jest nieustanne podnoszenie standardów, świadczonych przez specjalistów na rynku nieruchomości oraz dbanie o to, aby była przestrzegana etyka zawodowa. Na forum RICS profesjonaliści z różnych dziedzin spotykają się, aby wypracować i ulepszyć obowiązujące normy. W tej działalności Polska odgrywa bardzo ważną rolę.

Polska jest jednym z kluczowych rynków dla RICS w Europie. Dzięki energii i zaangażowaniu członków, organizacja zyskuje coraz większą rolę w sektorze nieruchomości. Standardy i wskazówki RICS są coraz lepiej rozpoznawalne, zarówno przez ekspertów, jak i ich klientów – powiedział Martin Brühl, wiceprezydent RICS na świecie. – Rosnąca z roku na rok liczba MRICS i FRICS (Member i Fellow of RICS) w Polsce świadczy o dojrzewaniu tego sektora gospodarki i rosnącej potrzebie doskonalenia się profesjonalistów. Nowych członków witamy z nadzieją na owocną i wartościową współpracę – podsumował Martin Brühl.


0.0
Tagi: RICS Polska
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra