Tork

Restauracja Olimp w Enterprise Park

Zdjęcie przedstawia Enterprise Park
Zdjęcie przedstawia Enterprise Park
Na terenie kompleksu Enterprise Park otwarta zostanie restauracja Olimp. Według inwestora, firmy Avestus Real Estate, to nie jedyne udogodnienia czekające na najemców.

Restauracja Olimp, należąca do grupy Gastromall, zajmie ok. 400 m kw. powierzchni w Enterprise Park. Lokal ten będzie prowadził samoobsługową sprzedaż w systemie wagowym. Sama restauracja ma być dostępna również dla klientów pochodzących z zewnątrz.

Oprócz lokalu gastronomicznego Avestus Real Estate przewiduje szereg udogodnień dla pracowników biurowca. Inwestor zwraca uwagę, że szczególnie zadbano o rowerzystów. Pracownicy dojeżdżający do Enterprise Park rowerem, będą mogli korzystać ze specjalnie wytyczonych ścieżek rowerowych ułatwiających przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi budynkami kompleksu. Poza tym przewiduje się utworzenie parkingu przeznaczonego dla jednośladów i wyposażonego w system monitorowania. Na terenie biurowca rowerzyści będą mogli korzystać z szatni i łazienek dedykowanych specjalnie dla nich.

Udogodnienia dla rowerzystów to nie jedyne proekologiczne rozwiązania w Enterprise Park. Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate mówi: Obok udogodnień dla osób korzystających z alternatywnych środków komunikacji zastosowaliśmy wiele innych rozwiązań proekologicznych. Zaplanowaliśmy rozległe obszary naturalnej roślinności (aż 40% powierzchni kompleksu to tereny zielone), własną studnię z wodą do podlewania roślin, czy wydajne i oszczędne systemy chłodzenia, ogrzewania i oświetlenia spełniające wyśrubowane kryteria zawarte w specyfikacji BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz