Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoTorus logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Wiecha na Konstruktorska Business Center

Zdjęcie przedstawia wizualizację wnętrza Konstruktorska Business Center
Zdjęcie przedstawia wizualizację wnętrza Konstruktorska Business Center
Deweloper HB Reavis zakończył realizację stanu surowego budynku Konstruktorska Business Center.

Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec znajdujący się u zbiegu ulic Konstruktorska i Suwak w Warszawie. Budowa obiektu biurowego rozpoczęła się w kwietniu 2011 r., a jej zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Sześciopiętrowy budynek charakteryzuje się wysoką powierzchnią piętra biurowego wynoszącą 7 341 m kw.

Obiekt jest w trakcie precertyfikacji BREEAM. Planuje się, że zasilany będzie w pełni z odnawialnych źródeł energii (farmy wiatrowe). Na terenie inwestycji znajdować się będą dwa dziedzińce z naturalną roślinnością oraz oczkami wodnymi. Teren ten przystosowany będzie do odpoczynku pracowników.

Jak mówi Stanislav Frnka, Country CEO w HB Reavis: Chcemy, aby wszystkie nasze inwestycje prezentowały równie wysoki poziom. Oprócz jakości, bardzo ważnym elementem jest dla nas to, jak inwestycja wpisuje się w otoczenie – nie tylko to najbliższe, ale również w szerszym kontekście środowiska naturalnego. Wszystkie nasze biurowce konstruowane są zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM, a także wprowadzają liczne rozwiązania pro-ekologiczne.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra