Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inwestycja HB Reavis w Czechach

Wizualizacja przedstawia The River Garden Office
Wizualizacja przedstawia The River Garden Office
Grupa HB Reavis zakupiła grunty w czeskiej Pradze. Powstaną tam kolejne etapy inwestycji The River Garden Office.

Zakupiona działka mieści się w dzielnicy Karlin, która uznawana jest za dynamicznie rozwijającą się dzielnicę biznesową. The River Garden Office II i III będą przylegać do pierwszego etapu inwestycji. Oferować będą 24 000 m kw. powierzchni najmu. Wszystkie etapy składać się będą na wielki kompleks River City (nazwa pochodzi od umiejscowienia obiektu - wzdłuż rzeki Wełtawy).

Jak mówi Marcel Kasanický, CEO HB Reavis: Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, iż udało nam się doprowadzić do finalizacji umowy z austriackim deweloperem, który był właścicielem obiektu. Z doświadczenia wiemy, że ta lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem na biura klasy A wykończone w najwyższym standardzie. Na tym etapie możemy również potwierdzić, iż planujemy realizację trzech kolejnych, podobnej wielkości transakcje w Pradze do końca tego roku.

Otwarcie budynku planowane jest na pierwszy kwartał 2014 r.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
mantra