Proton Office

Kolejny najemca w Business Garden

Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
W Business Garden Warszawa pojawi się kolejny najemca. W czerwcu przyszłego roku swoją działalność w biurowcu rozpocznie Europejski Fundusz Leasingowy.

Firma SwedeCenter, inwestor kompleksu Business Garden Warszawa, podpisał umowę najmu z Europejskim Funduszem Leasingowym. Nowy najemca, od czerwca przyszłego roku, zajmie ponad 2 000 m kw. powierzchni biurowej na szóstym piętrze drugiego budynku obecnie realizowanego etapu inwestycji. W transakcji najmu pośredniczyła firma CBRE.

Jak komentuje Joanna Kalinowska z CBRE: Cieszymy się ze współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym. Business Garden to optymalna lokalizacja biurowa. Szczególnie cieszy nas "zielony" wizerunek kompleksu - od początku naszej współpracy z Klientem było to istotne kryterium.

Firma SwedeCenter realizuje projekty Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Warszawski kompleks powstaje u zbiegu ulic Żwirki i Wigury oraz 1 sierpnia. Obecnie realizowany etap składa się z dwóch budynków. Pierwszy z nich oferuje 15 400 m kw. powierzchni przeznaczonej na biura, centrum konferencyjne, hotel, restaurację, kafeterie i punkty usługowe. Drugi budynek kompleksu oferuje lokale biurowe o łącznej powierzchni 18 000 m kw. Oddanie do użytku budynków pierwszego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał br.

Dyrektor Zarządzający SwedeCenter, Roger Andersson mówi: Proces komercjalizacji pierwszego etapu warszawskiego Business Garden przebiega zgodnie z naszymi założeniami. W ostatnich dwóch miesiącach wynajęliśmy 60% powierzchni biurowej dostępnej w budynku drugim.


0.0
Napisz pierwszy komentarz