Giant

VeriFone w Platinium Business Park

Wizualizacja przedstawia Platinium Business Park V
Wizualizacja przedstawia Platinium Business Park V
Firma VeriFone Sp. z o.o., funkcjonująca w branży bezpiecznych płatności elektronicznych, rozpoczyna działalność w warszawskim Platinium Business Park.

Nowy najemca w Platinium Business Park to polski oddział VeriFone Inc., lidera w branży bezpiecznych płatności elektronicznych. Firma działa w Polsce od 16 lat, dostarczając urządzenia wykorzystywane przy wszelkich płatnościach kartowych oraz oferując bezpieczne płatności bezgotówkowe.

Firma na początku lipca wynajęła 1000 m kw. powierzchni biurowej w Platinium Business Park, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie. VeriFone rozpocznie swą działalność w budynku V, umiejscowionym u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej.

Warszawskie biuro VeriFone będzie jednocześnie główną siedzibą firmy dla regionu Europy Środkowej. Rozrost firmy związany jest z równie szybko rozwijającą się w Polsce branżą płatności elektronicznych.

Polska jest jednym z najważniejszych rynków europejskich – jak powiedział Tomasz Wejcman, z VeriFone Sp. z o. o. – Nasz kraj ma duży potencjał, branża płatnicza rozwija się u nas bardzo dynamicznie, a my razem z nią. Przeprowadzka do nowej siedziby to kolejny krok ku umacnianiu pozycji VeriFone na polskim rynku.

Firma zatrudnia obecnie ponad 50 pracowników w Polsce. W ciągu 16 lat działalności dostarczyła na rynek polski kilkaset tysięcy terminali płatniczych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz