Top Woman in Real Estate

WNS Holdings Ltd. w Gdyni

Zdjęcie przedstawia Łużycka Office Center, fot. Tomek Kaminski.
Zdjęcie przedstawia Łużycka Office Center, fot. Tomek Kaminski.
Indyjski dostawca usług biznesowych, WNS Holding Ltd., otworzy centrum usług w Łużycka Office Park w Gdyni.

Holding WNS jest jednym ze światowych liderów w segmencie usług biznesowych. Działalność firmy polega na: świadczeniu usług księgowo-finansowych, prowadzeniu badań i analiz, prowadzeniu centrów obsługi klienta i innych usługach dopasowywanych do potrzeb klienta. WNS świadczy swoje usługi dla firm z branży turystycznej, ubezpieczeniowej, finansowej czy sprzedaży detalicznej. Podczas poszukiwaniu i wyboru powierzchni biurowej spółce doradzała firma Jones Lang LaSalle.

Jak mówi Magdalena Reńska, Dyrektor Oddziału Jones Lang LaSalle w Gdańsku - Partner Strategiczny ABSL: Projekt WNS to kolejny dowód na to, że Trójmiasto wyrasta na wiodącą lokalizację dla projektów z sektora BPO/SSC w Polsce. Dobrą wiadomością dla innych firm rozważających wejście na trójmiejski rynek jest również fakt, iż wskaźnik niewynajętych powierzchni biurowych wzrósł i w II kwartale 2012 wyniósł 9,1% przy ogólnej podaży 370 000 mkw

Indyjski holding zatrudnia na świecie ponad 25 000 specjalistów, pracujących w 29 centrach na świecie. Firma w Łużycka Office Park na powierzchni biurowej rzędu 1000 m kw. docelowo zatrudni 500 osób. Inwestycja polska będzie drugim (po Bukareszcie) biurem firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Inwestycję komentuje Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni:  Wiadomość, że kolejna  firma, zarazem jeden ze światowych liderów usług biznesowych – holding WNS – otwiera w Gdyni swoje drugie po Bukareszcie centrum w Europie Środkowo – Wschodniej, potwierdza opinie o atrakcyjności naszego miasta dla inwestorów. Jest też – bardzo ważnym dla samorządu Gdyni - potwierdzeniem słuszności obranej strategii rozwoju, w której kładziemy nacisk na tworzenie warunków sprzyjających inwestorom, przy równoczesnej trosce o jakość życia mieszkańców.


0.0
Napisz pierwszy komentarz