Proton Office

Holland Park z nowym najemcą

Zdjęcie przedstawia Holland Park
Zdjęcie przedstawia Holland Park
Międzynarodowa firma z branży ochrony zdrowia wynajęła 690 m kw. powierzchni biurowej w warszawskim Holland Park.

Holland Park istnieje od 1998 r. Obiekt położony jest w ścisłym centrum stolicy, przy placu Trzech Krzyży i Trakcie Królewskim - lokalizacji, kojarzonej z historycznym szlakiem komunikacyjnym w Warszawie. W okolicy obiektu znajdują się liczne butiki międzynarodowych firm modowych czy restauracje. Sąsiedztwo budynku to także instytucje takie jak Giełda Papierów Wartościowych czy siedziba Sejmu i Senatu RP.

Obiekt oferuje 10 490 m kw. powierzchni biurowej oraz 1000 m kw. powierzchni przeznaczonej na działalność handlową. Holland Park składa się z dwóch części: małego budynku o nazwie Piano oraz sześciokondygnacyjnego biurowca. Ponadto do dyspozycji pracowników obiektu przeznaczonych jest ponad 100 miejsc parkingowych.

Międzynarodową firmę, która specjalizuje się w ochronie zdrowia, podczas transakcji najmu reprezentowała firma Cushman & Wakefield. Prócz nowego najemcy większość powierzchni budynku zajmuje ING. Właścicielem obiektu jest firma CBRE Global Investors.

Jak mówi Aleksandra Rafałowska z firmy Cushman & Wakefield: Holland Park to niezwykle prestiżowe miejsce w stolicy. Najemca wprowadzi się do budynku pod koniec września 2012 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz