Giant

Nowa Era i MOOG pozostaną w Jerozolimskie Offices

W Jerozolimskie Offices pozostało już niewiele wolnej powierzchni najmu
W Jerozolimskie Offices pozostało już niewiele wolnej powierzchni najmu
Warszawa. Obie firmy przedłużyły umowę najmu powierzchni biurowej w budynku, którego właścicielem jest IVG Immobilien AG

Znajdujący się na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich biurowiec należący do IVG Immobilien AG Jerozolimskie Offices oferuje swoim najemcom ponad 8 tys. mkw. powierzchni najmu. Blisko połowę tej powierzchni wynajmuje lider na rynku wydawniczym Nowa Era, która prócz umowy przedłużenia najmu wynajęła także dodatkową powierzchnię, zajmując aktualnie 3,5 tys. mkw. Na dłużej w Jerozolimskie Offices pozostanie także Mazowiecki Oddział Obrotu Gazem (MOOG), który zajmuje obecnie 1,5 tys. mkw. Zarówno w rozmowach z wydawcą, jak i firmą z sektora gazowniczego i naftowego właściciela obiektu reprezentowała firma Colliers.

- Cieszymy się, że nasi wieloletni Najemcy doceniają atuty budynku Jerozolimskie Offices i chętnie w nim pozostają.  Firmy, które mają tu swoje siedziby,  wśród zalet Jerozolimskie Offices wymieniają szybki i wygodny dojazd do centrum miasta i lotniska Okęcie, dobry transport publiczny, bliskość dwóch centrów handlowych ze wszelkimi udogodnieniami oraz dobre zarządzanie budynkiem - podkreśla Maciej Zajdel, prezes IVG Poland.

Dobra lokalizacja oraz interesująca oferta ma niebagatelny wpływ na zainteresowanie najemców Jerozolimskie Offices. Biurowiec został już wynajęty niemalże w 100 procentach. 

- Budynek jest bardzo popularny wśród najemców. W wyniku podpisanych umów do wynajęcia pozostały już tylko dwa ostatnie moduły o wielkości 54 i 205 mkw - przyznaje Marta Wiewiórowska-Kudła, odpowiedzialna za transakcje z ramienia Colliers.


0.0
Napisz pierwszy komentarz