Proton Office

EKO Savills skomercjalizuje biurowce Polskiego Holdingu Nieruchomości

Nieruchomość przy ul. Foksal 10A , jeden z flagowych projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości.
Nieruchomość przy ul. Foksal 10A , jeden z flagowych projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości.
Warszawa. W sumie agencja poszuka najemców dla czterech biurowców.

Obiekty, za których komercjalizację będzie odpowiedzialna międzynarodowa agencja doradcza Savills to powstające budynki przy ulicy Foksal 10A oraz przy ulicy Rakowieckiej 19. Savillis będzie odpowiadał także za współpracę z obecnymi najemcami i za wynajem pozostałej wolnej powierzchni projektów CBB Kaskada i Belvedere Plaza.

- Cieszymy się, że wygraliśmy przetarg na obsługę Polskiego Holdingu Nieruchomości w zakresie wynajmu dużej części portfela nieruchomości komercyjnych holdingu w Warszawie. PHN w ostatnich 24 miesiącach przeszedł dużo pozytywnych zmian, a wkrótce będzie prywatyzowany poprzez warszawską giełdę, co – patrząc na ogromny potencjał nieruchomości holdingu – może przyciągnąć uwagę wielu dużych inwestorów.  Zadanie, do którego zostaliśmy powołani, będzie mieć bezpośredni wpływ na wartość wynajmowanych nieruchomości, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wywiązać się z postawionych nam celów i zapewnić wysoki poziom obłożenia powierzonych nam nieruchomości – podkreśla Tomasz Buras, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills.

Portfel nieruchomości biurowych Polskiego Holdingu Nieruchomości, którymi będzie zajmować się Savills jest naprawdę imponujący. Przede wszystkim należy wspomnieć o kameralnej inwestycji przy  ul. Foksal 10A, która zostanie oddana do użytku na wiosnę 2014 roku. Ten budynek biurowy klasy A  wzbogaci o ponad 3 tys. mkw. rynek powierzchni biurowej w stolicy Polski. Biurowiec powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i będzie się starał o certyfikat środowiskowy BREEAM. Biurowiec będzie nawiązywał stylem do art deco.


0.0
Napisz pierwszy komentarz