Proton Office

Jasna 26 prawie cała wynajęta

Inwestorami w projekcie Jasna 26 są: AIGA Investment, Mermaid Holding, FCM Salamanca.
Inwestorami w projekcie Jasna 26 są: AIGA Investment, Mermaid Holding, FCM Salamanca.
Warszawa. Kancelaria Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak stała się głównym najemcą nowoczesnego biurowca klasy A.

Prawnicy stali się najemcami blisko 5 tys. mkw. powierzchni biurowej, co stanowi 85 proc. powierzchni całego obiektu. Biurowiec Jasna 26 cieszy się sporym zainteresowaniem, głównie ze względu na świetną lokalizację w centrum Warszawy – przy placu Dąbrowskiego, 100 m od ul. Marszałkowskiej, 50 m od ul. Świętokrzyskiej. Kancelaria wprowadzi się do wynajętej powierzchni w 2014 roku.

Jasna 26 to przemyślane rozwiązania zarówno architektoniczne jak i funkcjonalne. Projekt przygotowywaliśmy z myślą o firmach, dla których ważne są nie tylko wysokie wymagania odnośnie samego biura, ale  także istotną kwestią jest  budująca wizerunek lokalizacja. Można powiedzieć, że założenia te w 100 proc. znalazły potwierdzenie w oczekiwaniach rynku. Podpisana umowa najmu z jedną z czołowych polskich kancelarii prawnych Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak to dowód na to, że Jasna 26 jest najlepszym miejscem dla bardzo wymagających Klientów. Jasna 26 to wyjątkowy projekt tworzony w oparciu o najwyższe standardy deweloperskie. Naszym założeniem było dotarcie do najbardziej prestiżowych Klientów. Kancelaria Sołtysiński, Kawecki &Szlęzak już od dłuższego czasu poszukiwała nowej siedziby. Stawiała przy tym bardzo wysokie wymagania, które nie łatwo było spełnić. Nam udało się w pełni dostosować projekt do oczekiwań głównego najemcy – mówi Łukasz Dołęga wiceprezes Mermaid Properties.

- Nasza kancelaria jest jedną z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Polsce. Świadczymy usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Dobra opinia wśród Klientów to wynik przede wszystkim naszej pracy, ale nowoczesna siedziba, choć wpisana w obiekt będący pod ochroną konserwatorska, w bardzo dobrej lokalizacji stanowi istotny element budowania naszego wizerunku. Odnośnie naszej nowej siedziby mieliśmy jasno określone kryteria. Przyznam, że znacznie wybiegające poza standardowe oferty dostępne na rynku. Stawialiśmy wysokie wymagania, ale podpisana umowa najmu w pełni spełnia nasze założenia i oczekiwania. Już dzisiaj zapraszamy  naszych obecnych i przyszłych Klientów do nowej siedziby przy Jasnej 26 w Warszawie – dodaje Witold Głuchowski prokurent kancelarii Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak.

Warto dodać, że w Jasna 26 dostępnych jest jeszcze 410 mkw. powierzchni biurowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz