Proton Office

EKO HDS Polska oraz Levi's w Wilanowie

HDS Polska i Levi's wynajmą łącznie 1650 mkw w Wilanów Office Park.

Wilanów Office Park skusił swoją kameralną zabudową i pięknym zielonym otoczeniem dwóch nowych najemców, którzy łącznie zajmą powierzchnię 1650 mkw w budynku B3.

Levi's przenosi siedzibę z Platinum Business Park na Służewcu. Właściciel znanej marki dżinsów od stycznia 2013 r. wynajmie 960 mkw w Wilanów Office Park. HDS Polska, należąca do grupy Lagardere Services, na powierzchni 500 mkw zamierza otworzyć dwie restauracje: Chief's i Mezzo di Pasta oraz sklep sieci 1-Minute.

Budynek B3 oferuje łączną powierzchnię 10 000 mkw. Ulokowany w pobliżu jeziora, minimalistyczny i modernistyczny obiekt certyfikowany będzie według standardu BREEAM.

Kompleks Wilanów Office Park składa się z trzech budynków. Biurowiec B1 zdobył uznanie wśród architektów, co potwierdzają nagrody w konkursach takich jak Polska Architektura 2011 oraz European Property Awards 2012. Drugi budynek, największy z całego kompleksu, został w całości wykupiony przez firmę Asseco Poland. W biurowcu B3, oprócz HDS Polska i Levi's, najemcą jest m.in. szwajcarska firma medyczna CSL Behring AG. Za rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi wynajmem przedsiębiorstwami odpowiada firma Avestus Real Estate, która pośredniczy w kontaktach z właścicielem kompleksu - spółką Polnord SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz