Proton Office

Nowa inwestycja UBM we Wrocławiu

UBM Polska planuje budowę inwestycji biurowo-usługowej Times II we Wrocławiu.

UBM Times – spółka celowa UBM Polska w październiku zakupiła działki o łącznej powierzchni 0,5 ha w rejonie ulic Ruskiej, św. Mikołaja i Grabarskiej we Wrocławiu. Planuje budowę inwestycji Times II, którą rozpocznie na przełomie II i III kwartału 2013 r.

Kompleks składać ma się z budynków biurowo-usługowych oferujących łącznie ponad 15 300 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 1 580 mkw powierzchni usługowej. Budynki posiadać będą rozszerzoną funkcję parkingową, w tym wielokondygnacyjny parking publiczny. Wykonanie inwestycji, według szacunków dewelopera, trwać ma 20 miesięcy od rozpoczęcia prac.

Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest  Autorska Pracownia Architektoniczna APA Hubka. Niezależne budynki w ramach kompleksu mają posiadać spójny wygląd elewacyjny. Obiekt ma wpasować się w przestrzeń miejską i ja uzupełnić.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranego przetargu – mówi Peter Obernhuber, Członek Zarządu UBM Polska. Jednocześnie, zdając sobie sprawę z bardzo specyficznej lokalizacji projektu i jego unikalnego sąsiedztwa, dołożymy wszelkich starań, aby planowane przez nas budynki stanowiły uzupełnienie zabudowy zniszczonej tkanki miejskiej i dodały tej działce biznesowego charakteru.

UBM działa w Polsce od 1993 r., zajmując się rynkiem nieruchomości komercyjnych, hotelarskich i mieszkaniowych. Obecnie realizuje m.in. inwestycję Poleczki Business Park W Warszawie, największy park biznesu w Polsce. UBM posiada oddziały w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.


0.0
Tagi: UBM Polska
Napisz pierwszy komentarz