Top Woman in Real Estate

CBRE Corporate Outsourcing w Ambassadorze

Firma CBRE Corporate Outsourcing wynajęła 2 220 mkw powierzchni biurowej w biurowcu Ambassador w Warszawie.

Spółka CBRE Corporate Outsourcing podjęła decyzję o wynajmie 2 220 mkw powierzchni biurowej w budynku Ambassador w Warszawie. Właścicielowi biurowca, firmie Kronos Real Estate, doradzała przy transakcji CBRE sp. z o.o.

Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE sp. z o. o., powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w krótkim czasie udało się nam zabezpieczyć nową lokalizację dla CBRE Corporate Outsourcing. Wynegocjowaliśmy korzystne warunki najmu dla obu stron. Ambassador to atrakcyjna lokalizacja dla wymagających i szybko rozwijających  się firm.

Ambassador znajduje się w centrum Mokotowa w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej. Oferuje 14 900 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, 1 000 mkw powierzchni usługowo-handlowej oraz 298 miejsc parkingowych na czteropoziomowym parkingu podziemnym. Budynek ma zostać oddany do użytku w styczniu 2013 r.

CBRE Corporate Outsourcing zajmuje się usługami outsourcingowymi, takimi jak zarządzanie finansami  i portfelem nieruchomości klienta oraz administracją umów najmu.

Zdecydowaliśmy się na relokację naszego warszawskiego biura ze względu na szybko powiększającą się liczbę naszych pracowników dedykowanych do obsługi nowych klientów korporacyjnych. Biorąc pod uwagę plany rozwoju centrum na najbliższe lata, cieszymy się z elastycznych warunków najmu, które oferuje nam Kronos Real Estate, a które to  zapewniają nam opcje zwiększenia powierzchni najmu - powiedziała Barbara Huss-Kaniewska, Dyrektor CBRE Corporate Outsourcing w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz