Proton Office

Ambassador skusił DSV

DSV dołączył do grona najemców w biurowcu Ambassador w Warszawie.

DSV, globalny dostawca usług transportowych i logistycznych, wynajął 3 100 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej w Ambassadorze. Właścicielem budynku jest firma Kronos Real Estate, której podczas transakcji doradzała firma CBRE.

Ambassador, zlokalizowany jest przy ul. Domaniewskiej w Warszawie, w centrum dzielnicy Mokotów. Oferuje 14 900 mkw powierzchni biurowej klasy A oraz 1 000 mkw powierzchni handlowej. Wyposażony jest czteropoziomowy parking podziemny z 298 miejscami postojowymi.

Wysoki standard budynku Ambassador oraz łatwy dostęp do transportu publicznego sprawiły, że wybór tej lokalizacji okazał się dla nas łatwy. Jesteśmy przekonani, że to znakomite miejsce na nasze międzynarodowe centrum usług wspólnych – powiedział Thomas Jansson, Prezes DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE, stwierdził: Jesteśmy zadowoleni, że tak prestiżowy najemca dołączył do Ambassadora. Ten atrakcyjny biurowiec przyciągnął już do siebie wielu najemców. Budynek został wynajęty w 80%, tuż przed terminem oddania go do użytku, który planowany jest na grudzień 2012. Jesteśmy pewni, że pracownicy DSV będą się czuli komfortowo w nowym biurze. Ambassador zapewni im wiele udogodnień i usług takich jak m.in. restauracja, bar i ATM.

DSV obecna była w Polsce od 1995 r. pod nazwą DFDS Transport. W roku 2011 osiągnęła łączne obroty w wysokości ponad 6 mld euro, zatrudniając ok 22 000 pracowników w 70 krajach na świecie. Polskie oddziały zatrudniają około 800 osób.


0.0
Napisz pierwszy komentarz