Giant

Hays pozostanie w Lumen

Hays Poland renegocjował umowę najmu w biurowcu Lumen w Warszawie.

Hays Poland wynajmuje w warszawskim biurowcu Lumen 1 265 mkw. CBRE, doradca w sektorze nieruchomości komercyjnych, doradzała firmie podczas renegocjacji umowy.

Biurowiec Lumen należy do wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum stolicy i składa się z ośmiu pięter, na których oferuje łącznie 23 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Centralny i dworzec podmiejskich pociągów oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Hays Poland należy do międzynarodowej grupy Hays plc, będącej największą firmą oferującą specjalistyczną rekrutację. Firma zajmuje się doradztwem personalnym od ponad 40 lat. Posiada ponad 245 biur w 33 krajach. W Polsce Hays założył oddział w 2002 r. i zajmuje się usługami w ramach rekrutacji specjalistycznej, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) oraz marketingu rekrutacyjnego.

Jesteśmy zadowoleni, że firma Hays powierzyła nam renegocjacje umowy najmu ich centralnego biura w Polsce. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu udało się wynegocjować nowe, korzystne warunki dla naszego Klienta - powiedział Daniel Bienias, Dyrektor działu Reprezentacji Najemców w CBRE.

CBRE jest międzynarodową firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Los Angeles. Obsługuje inwestorów, najemców oraz właścicieli nieruchomości w ponad 300 biurach na świecie. Firma zatrudnia około 34 000 pracowników.


0.0
Napisz pierwszy komentarz