Proton Office

Ipopema w Le Palais

Jest pierwszy najemca warszawskiego biurowca Le Palais.

Spółki wchodzące w skład Grupy Ipopema – Ipopema Securities, Ipopema Tfi oraz Ipopema Business Consulting – podpisały umowę najmu na 2,3 tys. m kw. w historycznym budynku Le Palais, co stanowi prawie połowę dostępnej w nim powierzchni biurowej.

Obiekt Le Palais mieści się w centrum Warszawy przy ul. Próżnej 7 i 9, sąsiadując bezpośrednio z Placem Grzybowskim. Deweloper Warimpex, nowy właściciel biurowca, na początku 2011 r. podjął się gruntownej jego rewitalizacji przy współpracy z Raiffeisen Leasing. Powierzchnia użytkowa obiektu biurowego klasy A wyniesie ponad 6 tys. m kw., z czego 4,9 tys. będzie przeznaczone na nowoczesne biura.

Rewitalizacja obiektu nie ograniczy się do restauracji fasad – obejmie również jego wnętrza, w tym rekonstrukcję stiuków, przedwojennych mozaik oraz podjazdów dla dorożek. Warimpex zajmie się również otoczeniem nowej inwestycji. Wyremontuje ulicę Próżną oraz chodniki. Dodatkowo, wykona renowację fasady kolejnego historycznego obiektu, położonego naprzeciw Le Palais.


0.0
Napisz pierwszy komentarz