Giant

Prudential w Okrąglaku

Wizualizacja odrestaurowanego biurowca Okrąglak w Poznaniu
Wizualizacja odrestaurowanego biurowca Okrąglak w Poznaniu
Nowym najemcą poznańskiego biurowca Okrąglak została firma Prudential Polska Sp. z o.o.

Immobel Poland, właściciel biurowca Okrąglak, znajdującego się w centrum Poznania, podpisał umowę najmu z firmą Prudential Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie 374 mkw.

Modernizacja budynku Okrąglak została niedawno zakończona. Obecnie obiekt oferuje nowoczesną powierzchnię biurową i wyposażony jest w wiele udogodnień technologicznych oraz rozwiązań proekologicznych i energooszczędnych. Immobel Polska wszystkie swoje obiekty realizuje zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM.

Prudential jest jednym z wiodących ubezpieczycieli w Wielkiej Brytanii. W Polsce pojawił się jeszcze przed II wojną światową, kiedy to oferował swoje usługi pod szyldem Prudential Assurance Company Limited oraz za pośrednictwem spółki zależnej „Przezorność”.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasz pierwszy projekt realizowany w Polsce zyskał uznanie tak znanej, międzynarodowej firmy jak Prudential. Budynek Okrąglak jest niezwykłym projektem, który dzięki gruntownej modernizacji i przekształceniu w najwyższej klasy obiekt biurowy jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom firm takich jak właśnie Prudential. Stanowi on potwierdzenie, że zabytkowe budynki dzięki odpowiedniemu wysiłkowi mogą zyskać nowe życie i ponownie zaistnieć na planie miasta - mówi Bartłomiej Hofman, Prezes Zarządu Immobel Polska Sp. z o.o.

Paweł Łagoda, Facility Manager w Prudential Polska dodaje - Już wkrótce Prudential po niemal 70 latach znów będzie oferował swoje produkty ubezpieczeniowe polskim klientom. Jako firma o bogatym, międzynarodowym doświadczeniu otwieramy nasze biura w wyjątkowych miejscach. „Okrąglak” od zawsze był najbardziej rozpoznawalnym budynkiem w Poznaniu, dlatego poszukując lokalizacji na naszą placówkę w stolicy Wielkopolski w pierwszej kolejności zwróciliśmy się do Immobel z zapytaniem o ten biurowiec. Wierzymy, że po rewitalizacji „Okrąglak” będzie spełniał najwyższe standardy biurowe i nasza współpraca będzie się układała bardzo pozytywnie i owocnie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz