Kontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejni najemcy w BCB Business Park

Wejście do pierwszego z biurowców w ramach kompleksu BCB Business Park
Na zdjęciu basen w ramach kompleksu BCB Business Park
Do gdańskiego biurowca należącego do kompleksu BCB Business Park wprowadzili się nowi najemcy - TTS Poland, Grundfos i Ventus Engineering.

Pierwszy budynek należący do kompleksu BCB Business Park w Gdańsku zapełnia się najemcami. Powierzchnie wynajęli TTS Poland, Grundfos oraz Ventus Engineering.

TTS Poland od ponad 40 lat projektuje, dostarcza, instaluje oraz serwisuje urządzenia dla przemysłu morskiego i offshore. Firma posiada oddziały w kilkunastu krajach na całym świecie zatrudniając ponad tysiąc osób.

Kolejnym najemcą BCB Business Park jest Grundfos, działający w sektorze produkcji i sprzedaży pomp ciepłowniczych. Firma obejmuje 55 krajów, będąc w posiadaniu 50 proc. udziałów na całym rynku w tym sektorze. Czyni to z niej największego na świecie producenta w tej specjalizacji.

Powierzchnie w gdańskim kompleksie zajmie także spółka córka Green Energy Poland – Ventus Engineering. Zajmuje się działalnością na rynku odnawialnych źródeł energii i realizuje inwestycje związane z budową farm wiatrowych.

W biurowcu należącym do kompleksu BCB Business Park swoje siedziby ulokowały już firmy takie jak Solution, Banqsoft, Solwit, P4B, IFSS Aluprof, Learnetic oraz Comex. W obiekcie działa także punkt gastronomiczny – Pizza Bar & Restaurant BuonGiorno.

Inwestorem BCB Business Park jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. Pierwszy z budynków kompleksu został oddany do użytku w 2012 roku. Oferuje on ponad 12 000 mkw powierzchni całkowitej, z czego 9 000 mkw to powierzchnia biurowa klasy A+.  Najemcy korzystać mogą również z parkingów naziemnego i podziemnych, przestronnego patio oraz wypielęgnowanych terenów zielonych.

Dużym atutem gdańskiego kompleksu jest jego lokalizacja, pozwalająca na dobrą komunikację nie tylko w obrębie miasta, ale również do innych krajów na świecie. W pobliżu znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy oraz porty morskie w Gdańsku i Gdyni.

W ramach kompleksu BCB Business Park planowane jest utworzenie pięciu biurowców o łącznej powierzchni 45 000 mkw, trzygwiazdkowego hotelu oraz Centrum Usług Towarzyszących.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra