Proton Office

Kazar i Wealth Solutions w Nowym Domu Jabłkowskich

Na zdjęciu Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Na zdjęciu Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Do warszawskiego biurowca Nowy Dom Jabłkowskich wprowadzi się dwóch nowych najemców: Kazar oraz Wealth Solutions.

Inwestor Nowego Domu Jabłkowskich, firma LHI sp. z o.o., podpisała dwie nowe umowy najmu na powierzchnie w Nowym Domu Jabłkowskich w Warszawie. Oznacza to wynajęcie obiektu w 90 proc. Właściciela podczas transakcji reprezentowała firma DTZ.

Kazar działa w branży modowej i znana jest z produkcji obuwia oraz galanterii skórzanej. Na drugim piętrze biurowca zajmie 250 metrów, gdzie oprócz biur planuje urządzić showroom, gdzie odbywać się będą prezentacje kolekcji.

Wybraliśmy Nowy Dom Jabłkowskich na naszą nową siedzibę ze względu na wyjątkowy charakter budynku, jak i całej ulicy Chmielnej, która przechodzi pozytywne zmiany. Ulica ta ma szansę stać się główną ulicą handlową Warszawy, jak miało to miejsce przed wojną – komentuje Artur Kazienko, Prezes i właściciel firmy Kazar.

Wealth Solutions jest instytucją finansową zajmującą się zarządzaniem inwestycjami alternatywnymi. Pozwala klientom na lokowanie kapitału w fundusze private equity oraz dobra luksusowe. Firma zajmie połowę czwartego piętra.

Wealth Solutions specjalizuje się w dostarczaniu unikalnych, luksusowych przedmiotów wymagającym inwestorom i kolekcjonerom. W związku z tym Nowy Dom Jabłkowskich, kojarzący się z prestiżem i elegancją, idealnie wpisuje się w wizerunek naszej firmy – mówi Maciej Kossowski, Prezes Zarządu Wealth Solutions S.A.

Nowy Dom Jabłkowskich znajduje się u zbiegu ul. Chmielnej i Brackiej. Na sześciu kondygnacjach oferuje 4 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. W obiekcie swoje siedziby mają firmy takie jak Polkomtel (która urządziła salon sieci Plus GSM na parterze budynku), kancelaria prawna BSJP Brockhuis Jurczak Prusak, APAX Consulting Group, Polish Investment Fund oraz pracownia architektoniczna SUD Architectes.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą DTZ, dlatego reprezentuje nas ona także przy komercjalizacji naszej drugiej inwestycji, obiektu biurowo-usługowego Chmielna 25, który powstaje nieopodal Nowego Domu Jabłkowskich – mówi Robert Mandżunowski, CEO w LHI Sp. z o.o.

Prowadzimy rozmowy dotyczące wynajęcia zarówno ostatnich modułów w Nowym Domu Jabłkowskich jak i powierzchni handlowych oraz biurowych w budynku Chmielna 25. Otwarcie budynku Chmielna 25 odbędzie się już w sierpniu br. – dodaje Wojciech Kania, prokurent w LHI sp. z o.o.

Michał Orłowski, Zastępca Dyrektora Działu Najmu Powierzchni Biurowych w DTZ mówi – Odkąd powierzono nam komercjalizację Nowego Domu Jabłkowskich, z przyjemnością obserwujemy, że zmiana strategii działania, którą zaproponowaliśmy, przyniosła bardzo pozytywne efekty w ilości zawartych umów najmu.

Mamy nadzieję, że obecnie prowadzone negocjacje w najbliższych tygodniach zakończą się podpisaniem kolejnych umów najmu, co pozwoli nam z optymizmem patrzeć na ten rok oraz proces komercjalizacji Chmielnej 25 – podsumowuje Kacper Remiśko, Starszy Konsultant w Dziale Najmu Powierzchni Biurowych w DTZ 


0.0
Napisz pierwszy komentarz