Proton Office

Business Garden skusił Eli Lilly

Kompleks Business Garden w Warszawie
Kompleks Business Garden w Warszawie
Eli Lilly podpisała umowę najmu ponad 1 100 mkw powierzchni w Business Garden w Warszawie.

Do warszawskiego kompleksu Business Garden, należącego do SwedeCenter, wprowadzić ma się firma Eli Lilly, która zajmie ponad 1 100 mkw powierzchni. Podczas transakcji doradzała CBRE.

Cieszy nas fakt, że do grona najemców Business Garden, wśród których są takie firmy jak Adidas, Ricoh, czy Credit Agricole,  dołączyła kolejna renomowana firma. Podpisując umowę z Eli Lilly przekroczyliśmy poziom 70% najmu. Liczymy, że umowy dotyczące pozostałych powierzchni zostaną sfinalizowane w najbliższych miesiącach  - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

Business Garden powstaje przy skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz 1 Sierpnia. Kompleks będzie się składał z siedmiu biurowców łącznie oferujących 90 000 mkw. W pierwszym etapie do użytku zostały oddane dwa z nich, o całkowitej powierzchni 32 000 mkw. Pierwszy z budynków, w którym znajdują się biura, hotel biznesowy, centrum konferencyjne oraz restauracja, oferuje 14 500 mkw. Drugi budynek ma 17 200 mkw powierzchni biurowej.

Eli Lilly to wymagający najemca, a projekt biurowy Business Garden zapewni naszemu Klientowi przyjazne, wygodne i efektywne środowisko pracy. Firma CBRE doradzała Eli Lilly w procesie negocjacji warunków najmu i jest również odpowiedzialna za nadzór prac związanych z aranżacją biura Klienta – powiedziała Joanna Kalinowska, Dyrektor w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

Planowane rozpoczęcie drugiego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał tego roku.

Eli Lilly Polska jest częścią koncernu farmaceutycznego Eli Lilly and Company.


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz