Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoTorus logoKontor logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO HB Reavis przeprowadza się do Konstruktorska Business Center

Biurowiec Konstruktorska Business Center w Warszawie
Wizualizacja nwoego biurowca należącego do HB Reavis
Międzynarodowy inwestor HB Reavis wprowadzi się do własnego biurowca w Warszawie.

Konstruktorska Business Center, zlokalizowany w biznesowej części Mokotowa w Warszawie, otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Jednocześnie wprowadzi się do niego firma HB Reavis, dla której była to pierwsza biurowa inwestycja w Polsce. Uroczysta ceremonia otwarcia odbędzie się w czerwcu 2013 roku.

Biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Konstruktorskiej i Suwak, w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej. Obiekt oferuje ponad 48 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej klasy A na siedmiu kondygnacjach. Powierzchnia biurowa piętra wynosi nawet 7 500 mkw. Pierwszy najemca i jednocześnie właściciel – HB Reavis – zajmie 1 800 mkw. Do Konstruktorska Business Center wprowadzą się również spółki OTIS i Carrier, należące do grupy United Technologies Corporation (UTC), które łącznie zajmą 2 300 mkw. Na pozostałe 25 000 mkw dostępnej powierzchni prowadzone są zaawansowane rozmowy.

Czekaliśmy na moment wprowadzenia się do własnego biurowca. Konstruktorska Business Center jest naszą pierwszą inwestycją w Polsce, bardzo dobrze zlokalizowaną i atrakcyjną dla przyszłych najemców. Dzięki udogodnieniom w budynku oraz możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni możliwe jest zapewnienie pracownikom najwyższego komfortu pracy - mówi Stanislav Frnka, Dyrektor Zarządzający HB Reavis Polska.

Biurowiec zdobył certyfikat BREEAM. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Epstein, która pamiętała o przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązaniach. Konstruktorska Business Center jest zasilana jedynie energią elektryczną z odnawialnych źródeł – farm wiatrowych. Najemcy korzystać będą mogli nie tylko z parkingu na 1 000 pojazdów, lecz również z 33 stacji ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo w obiekcie znajdują się punkty takie jak restauracja, kiosk, kawiarnia, bankomat i parking dla rowerów.

HB Reavis w Polsce zrealizował już projekty takie jak Gdański Business Center oraz Postepu 14. Wraz z PHP przygotował także projekt nowego Dworca Warszawa Zachodnia i kompleksu biurowców West Station.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra