Giant

LUX MED wynajmuje w Bramie Portowej

Brama Portowa w Szczecinie
Brama Portowa I
Do kompleksu biurowego Brama Portowa w Szczecinie wprowadzi się LUX MED.

Umowę najmu w szczecińskim kompleksie biurowym Brama Portowa podpisała firma LUX MED, działająca w sektorze prywatnej opieki medycznej. Wprowadzi się ona do budynku „Poczty” i zajmie 800 mkw. Otwarcie pierwszej w mieście placówki planowane jest na lato 2013 roku.

Możliwość podziału i elastycznej aranżacji poszczególnych pięter pozwoliła nam dopasować przestrzeń do specyficznych potrzeb nowego najemcy. Z pewnością Brama Portowa zapewni komfortowe warunki pracy, a lokalizacja w centrum Szczecina łatwy dojazd do kompleksu – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

Kompleks składa się z dwóch niezależnych budynków biurowych, których łączna powierzchnia biurowa i handlowa wynosi 12 900 mkw. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia T33 Architekci. Brama Portowa to pierwszy komercyjny projekt w Szczecinie, który ubiega się o certyfikację ekologiczną w amerykańskim systemie LEED. W obiekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania energooszczędne i prośrodowiskowe. Kompleks został oddany do użytku w listopadzie 2012 roku.

Inwestorem i deweloperem Bramy Portowej jest SwedeCenter, należąca do Property Division Grupy Inter IKEA. Firma jest jednocześnie zarządcą budynku.

Grupa LUX MEX prowadzi w Polsce 114 centrów medycznych – ogólnodostępnych i przyzakładowych poradni ambulatoryjnych oraz centrów szpitalnych. Oferują one pełen zakres opieki ambulatoryjnej oraz diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. We współpracy z Grupą działa blisko 1 500 przychodni partnerskich na terenie Polski.


0.0
Napisz pierwszy komentarz