Giant

KPMG nowym najemcą w Łódź 1

Biurowiec Łódź 1
Biurowiec Łódź 1
Do biurowca Łódź 1 wprowadzi się nowy najemca – firma KPMG.

Nowym najemcą biurowca Łódź 1 będzie firma doradcza KPMG. Podczas transakcji firmę reprezentował Colliers International, natomiast Knight Frank doradzał właścicielowi obiektu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że KPMG wybrało biurowiec Łódź 1 na swoją siedzibę. Jesteśmy w trakcie finalizowania umów z kolejnymi najemcami, którzy także docenili standard budynku, jego doskonałą centralną lokalizację oraz ekspozycję – skomentował Paweł Lothammer, Associate Director, Agencja Komercyjna Knight Frank.

Z firmą KMPG współpracowaliśmy już wcześniej przy najmie powierzchni biurowych w Krakowie i Wrocławiu. Transakcja w Łodzi dostarcza informacji o coraz większym zainteresowaniu klientów miastami regionalnymi. Planowana nowa podaż powierzchni biurowej w Łodzi na 2013 rok wynosi 54 900 mkw, co w przypadku realizacji wszystkich planowanych projektów dałoby wynik aż  3-krotnie wyższy niż w 2012 – stwierdził Robert Karniewski, Partner, Dział Powierzchni Biurowych, Colliers International.

Biurowiec Łódź 1 znajduje się naprzeciwko Galerii Łódzkiej. Oferuje najemcom około 6 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Obiekt powstał w 2006 roku. Użytkowcy korzystać mogą z parkingu, na którym mieści się 130 samochodów. Biurowiec należy do SEB Investment Group, niemieckiego funduszu obecnego w całej Polsce.

Za proces komercjalizacji budynku odpowiada firma Knight Frank, która należy do międzynarodowej grupy Knight Frank. Obsługuje ona w Polsce miasta takie jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto i Łódź.


0.0
Napisz pierwszy komentarz