Giant

Heindrick&Struggles w Nowym Domu Jabłkowskich

Biurowiec Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Biurowiec Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Do Nowego Domu Jabłkowskich w Warszawie wprowadzi się firma doradztwa personalnego – Heindrick&Struggles.

LHI sp. z o.o., właściciel biurowca Nowy Dom Jabłkowskich, podpisał umowę najmu 200 mkw powierzchni z firmą doradztwa personalnego Heindrick&Struggles. Nowy najemca do obiektu wprowadzi się w drugiej połowie kwietniu 2013 roku. Umowa została podpisana na 5 lat. Aktualnie trwają prace aranżacyjne, związane z dostosowaniem powierzchni do potrzeb najemcy.

Wybraliśmy Nowy Dom Jabłkowskich na naszą nową siedzibę ze względu na wysoki standard wykonania budynku oraz jego wyjątkową lokalizację w samym centrum Warszawy. Ponadto Nowy Dom Jabłkowskich to prestiż i tradycja, mało który budynek biurowy w stolicy jest w stanie zaoferować tak wyjątkowe połączenie – mówi Robert Szymański, Partner Zarządzający Heidrick & Struggles.

Nowy Dom Jabłkowskich jest wynajęty w ponad 90 proc. W ofercie pozostały moduły na drugim i czwartym piętrze, o powierzchni 110 i 350 mkw. Budynek jest sześciokondygnacyjnym biurowcem klasy A, zlokalizowanym u zbiegu ulic Chmielnej i Brackiej. Łącznie oferuje powierzchnię 4 500 mwk, w czym 3 200 mkw jest przeznaczonych na wynajem. Pierwszym najemcą została firma Polkomtel, kolejnymi m.in. kancelaria prawna BSJP Brockhuis Jurczak Prusak, APAX Consulting Group, Polish Investment Fund, pracownia architektoniczna SUD Architectes, Kazar oraz Wealth Solutions.

Cieszymy się, że firma Heidrick & Struggles, wybrała Nowy Dom Jabłkowskich na swoją siedzibę. Od początku byliśmy przekonani, że tak wyjątkowy obiekt biurowo-handlowy, przyciągnie wyjątkowych najemców. Lista firm spod numeru Chmielna 19 świadczy o tym, że renomowane spółki szukają dla siebie unikatowych lokalizacji, traktując biuro jako część własnego wizerunku i wizytówkę firmy – mówi Robert Mandżunowski, CEO w LHI sp. z o.o.

Podczas procesu komercjalizacji właściciela budynku reprezentuje firma DTZ.


0.0
Napisz pierwszy komentarz