Porto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoCity Space logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Olivia Business Centre się zapełnia

Kompleks biurowy Olivia Business Centre w Gdańsku
Kompleks biurowy Olivia Business Centre w Gdańsku
Cameron, Grupa Tax Care oraz Noble Bank to nowi najemcy gdańskiego kompleksu biurowego Olivia Business Centre.

Tymczasowo około 120 mkw powierzchni biurowej w budynku Olivia Gate zajmuje koncern Cameron, który docelowo ma wprowadzić się na blisko 200 mkw w Olivia Tower. Firma, będąca dostawcą systemów wydobywczych ropy naftowej i gazu, w gdańskim oddziale zatrudniać będzie 10 inżynierów. Zajmą się oni projektowaniem i produkcją urządzeń wiertniczych.

W Olivia Tower 508 mkw zajmie również Grupa Tax Care. Będzie to już jej drugi oddział w gdańskim kompleksie. Pierwszy od roku funkcjonuje na parterze Olivia Gate.

Klienci i pracownicy są bardzo zadowoleni z lokalizacji, zwłaszcza z łatwości dojazdu i możliwości załatwieniu wielu spraw w jednym miejscu, dlatego też postanowiliśmy utworzyć  nowy dział księgowości również w Olivia Business Centre. Będzie on obsługiwać Polskę północną. Na dziś mamy już zatrudnionych 30 osób, a do końca roku planujemy zatrudnić kolejne 50. Będziemy szukali asystentek, młodszych księgowych, księgowych, managerów itp. – informuje Bożena Stemplewska, Regionalny Dyrektor Księgowości w Grupie Tax Care.

Grupa zajmuje się księgową obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczy usługi z zakresu doradztwa finansowego, inwestycyjnego oraz doradztwa podczas rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowo oferuje wachlarz produktów finansowych dla przedsiębiorców.

Na przełomie lipca i sierpnia 2013 roku do Olivia Gate wprowadzi się Noble Bank. Zajmie około 282 mkw w ostatnim dotychczas wolnym lokalu na parterze i otworzy ekskluzywną placówkę z sektora private banking.

Będzie to druga placówka w Olivia Business Centre, świadcząca ekskluzywne usługi private banking. W biurowcu Olivia Gate funkcjonuje już oddział private banking jednego z największych polskich banków, wyróżniający się niezwykłym wystrojem wnętrz, z użyciem m.in. metali szlachetnych – mówi Maciej Kotarski z firmy TPS, która jest deweloperem Olivia Business Centre.

Firmy dołączą do grona najemców takich jak T-Mobile, Starbucks, Sii, PwC, PKO BP, Meritum Bank, Energa SA, Bayer Service Center Gdańsk czy American Bureau of Shipping.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra