Proton Office

TTS zwiększa powierzchnię w BCB Business Park

Kompleks biurowy BCB Business Park w Gdańsku
Kompleks biurowy BCB Business Park w Gdańsku
Firma TTS Poland zdecydowała o zwiększeniu zajmowanej powierzchni o kolejne 500 mkw w gdańskim kompleksie BCB Business Park.

TTS Poland zwiększyła wynajmowaną powierzchnię w pierwszym z budynków należących do kompleksu BCB Business Park. Firma zajmie kolejne 500 mkw przestrzeni. Obiekt należy do Bałtyckiego Centrum Biznesu Sp z o.o., największego prywatnego inwestora działającego na terenie powstającej dzielnicy biznesowej w Trójmieście – Airport City.

Działalność TTS Poland w Polsce rozpoczęła się od wynajmu powierzchni biurowej w BCB Business Park. Obecnie spółka, działająca także w innych krajach świata, rozwija się na rynku lokalnym.

BCB Business Park charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, w pobliżu międzynarodowego lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Kompleks pozwala również na dogodną komunikację z innymi rejonami Trójmiasta, przy czym do centrum Gdańska, Sopotu czy Gdyni dojazd zajmuje około 20 minut.

Jak stwierdził Przemysław Nowak, Prezes Zarządu Bałtyckiego Centrum Biznesu, powierzchnie biurowe w BCB Business Park cieszą się rosnącym zainteresowaniem firm skandynawskich oraz instytucji finansowych. Deweloper szykuje się dzięki temu do rozpoczęcia budowy kolejnego etapu.

TTS Poland to globalna firma działająca od ponad 40 lat. Zajmuje się projektowaniem, dostarczaniem, instalowaniem i serwisowaniem urządzeń dla przemysłu morskiego i offshore. Jednocześnie jest to drugi największy na świecie dostawca w tym segmencie rynku. Spółka zatrudnia ponad 1 000 osób i swoje oddziały ma ulokowane w kilkunastu krajach. W Polsce jedyna siedziba firmy jest w Gdańsku, właśnie w BCB Business Park.


0.0
Napisz pierwszy komentarz