Giant

Kancelaria prawna w Okrąglaku

Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Do grona najemców w poznańskim biurowcu Okraglak dołączyła kancelaria prawna Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy.

W Okrąglaku kancelaria prawna Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy zajmie 443 mkw powierzchni na 7 piętrze. Budynek należy do firmy Immobel i zlokalizowany jest w centrum Poznania.

 

W SSW naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klientów. Wybierając nową lokalizację poznańskiego biura, mieliśmy na uwadze ich wygodę. Jesteśmy przekonani, że biuro w Okrąglaku - zważywszy na jego landmarkowy charakter - spełni zarówno nasze jak i ich oczekiwania - powiedział Piotr Spaczyński z kancelarii, która wprowadzi się do biurowca pod koniec maja 2013 roku.

 

Okrąglak jest pierwszą biurową inwestycją firmy Immobel w Polsce. Obiekt powstał w latach 50-tych według projektu Marka Leykama. Został zmodernizowany i przebudowany przez Immobel i obecnie oferuje nowoczesne, energooszczędne i proekologiczne powierzchnie. Wszystkie inwestycje spółki są realizowane zgodnie z wymaganiami określanymi przez BRE, dzięki czemu mogą ubiegać się o ekologiczny certyfikat BREEAM

 

Bartłomiej Hofman, Dyrektor Zarządzający Immobel Polska Sp. z o.o., stwierdził - Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że nasz projekt zyskuje uznanie kolejnej czołowej kancelarii prawnej. Stanowi to potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych powierzchni biurowych w budynku. Jesteśmy przekonani, że tak prestiżowy najemca dodatkowo podkreśli wizerunek Okrąglaka jako idealnej , a zarazem unikatowej lokalizacji dla biznesu.

 

Kancelaria SSW działa w sektorze doradztwa prawnego i podatkowego. Zdobyła rekomendacje międzynarodowych rankingów, takich jak Chambers Europe, Legal 500 czy IFLR 1000. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski.


0.0
Napisz pierwszy komentarz