Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoPodium Investment logoTorus logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CMS Cameron McKenna w WFC do 2022 roku

Biurowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Biurowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Kancelaria prawna CMS Cameron McKenna przedłużyła umowę najmu powierzchni w Warsaw Financial Center w Warszawie.

Do 2022 roku umowę najmu w Warsaw Financial Center przedłużyła międzynarodowa kancelaria prawna CMS Cameron McKenna. Firma w obiekcie znajduje się od momentu jego powstania w 1998 roku i jest jednym z jego największych najemców.

Cieszymy się, że tak renomowana firma, jak CMS Cameron McKenna, doceniła naszą ofertę i zdecydowała się pozostać w Warsaw Financial Center. Przedłużenie umowy najmu po prawie 15 latach obecności w budynku jest dla nas najlepszym wyrazem zaufania oraz uznania dla niewątpliwych atutów WFC jakimi są doskonała lokalizacja, wysokiej klasy architektura oraz efektywna w aranżacji powierzchnia biurowa – stwierdził Karol Bartos, Dyrektor Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.

Kancelaria zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym dla przedsiębiorców, instytucji finansowych, rządu i jednostek sektora publicznego. Firma jest także współzałożycielem największej sieci kancelarii prawniczych w Europie – CMS. Organizacja zatrudnia ponad 5 000 prawników w 55 miastach w 30 krajach. W Polsce CMS Cameron McKenna działa od 20 lat, w Warszawskim biurze zatrudniając ponad 140 osób.

Warsaw Financial Center znajduje się u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Ma 144 metry wysokości i oferuje łącznie 50 000 mkw powierzchni najmu oraz 350 miejsc parkingowych. Pod koniec 2012 roku budynek zakupiło konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

Kancelaria CMS Cameron McKenna jest kolejną firmą, która zdecydowała się pozostać w WFC. W lutym 2013 roku podobną umowę podpisała kancelaria prawna Weil, Gosthal & Manges.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra