Przedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoTorus logoGhelamco Poland logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Truphone w stolicy

|
Wieżowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Wieżowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Globalny dostawca usług telekomunikacyjnych – Truphone będzie wynajmował biuro w Warszawie.

Spółka Truphone powstała w 2006 r. i dostarcza usługi telekomunikacyjne na całym świecie. Biura firmy zlokalizowane są w różnych miejscach od Wielkiej Brytanii, przez Australię, USA i Niemcy po Hong Kong. Pora zatem również na polski oddział, który będzie mieścił się w Warszawie. To właśnie tu, w budynku Warsaw Financial Centre, Truphone wynajął biuro o powierzchni 450 mkw. W procesie wynajmu najemcę reprezentowała firma Knight Frank

Doradzaliśmy Truphone poprzez cały proces wynajmu biura. Nasz klient rozwija się dynamicznie, dlatego zależało nam na najwyższej klasy lokalizacji do prowadzenia działalności. Warsaw Financial Centre to jeden z najbardziej rozpoznawalnych biznesowych adresów w Warszawie. WFC znajduje się w samym centrum miasta i w pełni odpowiada wymaganiom Truphone. Cieszymy, się, że mogliśmy reprezentować naszego klienta w tym procesie – komentuje Karolina Wilczak-Łuczyńska, Associate Director w Dziale Reprezentacji Najemcy Knight Frank. 

Jako międzynarodowa firma inwestujemy nieustannie w naszych pracowników na wszystkich rynkach. Istotnym elementem tej strategii jest nowoczesna przestrzeń biurowa, inspirująca do innowacyjnego myślenia, będącego podstawą w naszej działalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ekspertami Knight Frank, która przebiegała znakomicie mimo napiętego harmonogramu – dodaje Jonathan Medlock, Deputy CFO w Truphone.

Biurowiec Warsaw Financial Centre znajduje się na rogu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Obiek jest jednym z symboli Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie. Wieżowiec oferuje 50000 mkw. powierzchni najmu klasy A+. Ten 31-piętrowy budynek na swoją siedzibę wybrało ponad 60 firm z sektora finansowego, FMCG, prawnego oraz bankowego. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra