City Space logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoPodium Investment logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cresa wystartowała w Warszawie

|
Pracownicy Cresa w warszawskim biurze firmy
Cresa (firma doradcza, która na rynku nieruchomości świadczy usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców) oficjalnie otworzyła biuro w Warszawie.

Minęły zaledwie trzy miesiące odkąd Cresa ogłosiła decyzję o wejściu do Polski, a firma już jest gotowa do działania. Swoje biuro umiejscowiła ona w zlokalizowanym w centrum Warszawy budynku Warsaw Financial Center. Siedziba firmy znajduje się na 21. piętrze biurowca.

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu naszego zespołu doradców nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jestem pewien, że Piotr Kaszyński z pomocą swojego sztabu ekspertów zaoferuje usługi doradcze najwyższej jakości na rynku nieruchomości biurowych, przemysłowych i handlowych. Cresa planuje otworzyć kolejne biura w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Liczymy, że Piotr wesprze nas również w tej ekspansji – powiedział Jim Underhill, Dyrektor Generalny firmy Cresa.

Korzystając z doświadczenia i wiedzy innych biur na świecie, planujemy stać się wiodącym partnerem najemców we wszystkich sektorach rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Sądzę, że osiągniemy ten cel w perspektywie półtora roku, maksymalnie dwóch lat. Operacyjnie jesteśmy gotowi do działania już dziś – powiedział Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający Cresa Polska.

W nowej siedzibie pracownicy firmy Cresa mają do dyspozycji pięć sal konferencyjnych, pokoje „chillout” i „silent” oraz kuchnię. Całość biura utrzymana jest w kameralnym i przytulnym klimacie. Zostało ono zaprojektowane przez architektów Działu Projektowania i Zarządzania Projektami firmy Cresa Polska.

Powierzchnia została zaprojektowana według najnowszych trendów, po analizie workplace solutions. Zgodnie z nimi praca odbywa się nie tylko przy biurkach, lecz także w grupach w specjalnie stworzonych do tego strefach wspomagających kreatywne myślenie. Jak każdy nasz projekt, tak i ta przestrzeń została uszyta na miarę. Nasze biuro jest ergonomiczne i funkcjonalne. Dużą wagę przywiązaliśmy do wyboru wyposażenia, aby stworzyć inspirujące i ułatwiające komunikację miejsce pracy i odpoczynku. Zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości, gdyż uważamy, że istotna jest zarówno estetyka otoczenia, jak i trwałość zastosowanych rozwiązań – mówi Piotr Kaszyński.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra