Giant

Dwaj wieloletni najemcy zostają w WFC

Wysokościowiec Warsaw Financial Center
Wysokościowiec Warsaw Financial Center
Dwóch najemców przedłużyło umowy na ponad 4400 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Warsaw Financial Center.

Umowy renegocjowane z dwoma wieloletnimi najemcami 32-piętrowego biurowca Warsaw Financial Center (WFC) dotyczyły ponad 4400 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

 

Warsaw Financial Center (WFC) przedłużył umowę najmu z Kompanią Piwowarską. Jest to firma, która posiada ok. 36 proc. udziałów w polskim rynku piwa. Kompania Piwowarska zdecydowała na przedłużenie umowy najmu o kolejne 3 lata. Biuro firmy zajmuje dwa piętra biurowca, o łącznej powierzchni 3846 mkw. 

 

Z kolei, drugi z najemców, z którym WFC przedłużyło umowę pozostanie w biurowcu jeszcze co najmniej przez 5 lat. Firma ta będzie zajmować swoje dotychczasowe biuro o powierzchni 564 mkw.


Wysokościowiec Warsaw Financial Center znajduje się u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Ten 32-piętrowy budynek biurowy oferuje łącznie 50 000 mkw. powierzchni najmu klasy A+. Portfolio najemców WFC obejmuje ponad 60 polskich i międzynarodowych firm z branży finansowej i FMCG, kancelarii prawnych i banków. Od końca 2012 roku, na mocy porozumienia joint venture, właścicielami WFC są Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, fundusz inwestycyjny zarządzany przez Tristan Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz