Giant

Savills przenosi się na 15 piętro Skylight

Biurowiec Skylight, należący do kompleksu Złote Tarasy w Warszawie
Biurowiec Skylight, należący do kompleksu Złote Tarasy w Warszawie
Agencja doradcza Savills zajmie ponad 500 mkw. w biurowcu Skylight w Warszawie.

Po 8 latach obecności na polskim rynku, Savills zrobił kolejny krok naprzód, albo raczej "w górę". Przeprowadzamy się do nowego, specjalnie zaprojektowanego biura na 15. piętrze budynku Skylight w centrum Warszawy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć najwyższej klasy środowisko pracy dla naszych pracowników i zapewnić efektywne, korzystne i przyjemne miejsce spotkań dla naszych klientów i gości. Liczymy, że nasz rozwój wkroczy w kolejny etap, a opinia zaufanego doradcy na rynku nieruchomości dodatkowo się umocni. Wynika to z przekonania, że naszych ludzi charakteryzuje niezwykła przedsiębiorczość i profesjonalizm, duże zrozumienie wszystkich sektorów rynku oraz najwyższy standardach troski o klienta  - mówi Brian Burgess, Dyrektor Zarządzający Savills.

Savills prowadzi międzynarodową działalność doradczą. 2 maja wprowadzi się do swojego nowego biurowa na 15 piętrze warszawskiego biurowca Skylight, gdzie zajmie ponad 500 mkw. powierzchni. Firma pozostaje w kompleksie Złote Tarasy przy ulicy Złotej 59, więc jej dane kontaktowe nie ulegną zmianie.

Biurowiec Skylight oferuje około 21 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A na 18 z 23 pięter. Jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy, zlokalizowanego w Centralnym Obszarze Biznesu w pobliżu Dworca Centralnego.

Savills, globalna spółka działająca w sektorze obrotu nieruchomościami, jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Swoje siedziby ma na obu Amerykach, w Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodnie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych oraz transakcyjnych.


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz