Proton Office

IMS Health w Konstruktorska Business Center

Wizualizacja biurowca Konstruktorska Business Center
Widok na recepcję w Konstruktorska Business Center
Na jesień 2013 roku do warszawskiego biurowca Konstruktorska Business Center wprowadzi się IMS Health.

Firma odpowiadająca za dostawę informacji, technologii i usług konsultingowych dla sektora medycznego zajmie ponad 2 000 mkw. na piątym piętrze w biurowcu Konstruktorska Business Center. Właścicielem obiektu jest HB Reavis.

Biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Konstruktorskiej i Suwak na warszawskim Służewcu. Do tej pory zachęcił takich najemców jak: OTIS, największego na świecie producenta wind, schodów i chodników ruchomych oraz innych systemów transportu poziomego; Carrier, światowego lider wśród producentów energooszczędnych urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych oraz jedną z globalnych firm branży FMCG. Łącznie wynajętych lub zarezerwowanych jest już ponad 25 000 mkw powierzchni z 48 000 mkw dostępnych.

Transakcja potwierdza utrzymujące się zainteresowanie najemców Służewcem Przemysłowym jako atrakcyjną lokalizacją na mapie biurowej Warszawy. Jednymi z głównych powodów stojących za wyborem lokalizacji jest bliskość klientów, partnerów biznesowych oraz konkurencyjne warunki najmu – komentuje Karol Patynowski, starszy konsultant z firmy doradczej Jones Lang LaSalle reprezentujący IMS Health.

Podpisanie umowy z tak szanowanym partnerem jak firma IMS Health potwierdza niesłabnące zainteresowanie naszą inwestycją. Unikalna w skali kraju elastyczność rozplanowania powierzchni biurowej w połączeniu z doskonałym skomunikowaniem budynku oraz zastosowanymi rozwiązaniami sprawia, że możemy zaoferować produkt najwyższej jakości wymagającym klientom. Najemcy doceniają również wyjątkowe walory estetyczne budynku na czele z wewnętrznymi dziedzińcami wypełnionymi naturalną zielenią oraz oczkami wodnymi – mówi Jarosław Prawicki, Leasing Manager HB Reavis Poland.

Projekt architektoniczny Konstruktorska Business Center powstał w pracowni Epstein i spełnia wymogi certyfikacji ekologicznej BREEAM. Najemcy korzystać będą mogli z 2-kondygnacyjnego parkingu podziemnego, a także z restauracji, kawiarni, kiosku, bankomatu i dwóch zielonych dziedzińców o powierzchni ponad 3 200 mkw. HB Reavis zadbał również o stacje ładowania pojazdów elektrycznych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz