Giant

Millward Brown wprowadzi się do Wilanów Office Park

Wizualizacja budynku B3 w kompleksie Wilanów Business Park
Wizualizacja budynku B3 w kompleksie Wilanów Business Park
Firma Millward Brown podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Wilanów Office Park w Warszawie.

Millward Brown, dawniej SMG/KRC Poland, zajmie 3 619 mkw. powierzchni biurowej w budynku B3 w kompleksie Wilanów Office Park, należącym do Polnord S.A. Firma wprowadzi się do obiektu najpóźniej 1 listopada 2013 roku.

Nowy najemca jest firmą działającą od 1990 roku w Polsce jako niezależny instytut badawczy. Od 2000 roku należy do sieci Millward Brown International.

Wynajęcie prawie całości dostępnej budynku B3 powierzchni biurowej jest potwierdzeniem popularności Wilanów Office Park, który już ugruntował pozycję znaczącego centrum biznesowego w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że najemcy powierzchni w budynku B3 to międzynarodowe, cieszące się dużą renomą firmy z różnych branż – powiedział Piotr Wesołowski, prezes Polnord SA.

Millward Brown dołączy do grona sześciu innych najemców budynku B3: CLS Bhering, HDS (wchodzący w skład francuskiej grupy medialnej Lagardere), Triumh International, Levi’s, Young & Rubicam oraz Hill+Knowlton Strategies.

Zainteresowanie Wilanów Office Park rośnie w szybkim tempie. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma znaczącymi, potencjalnymi najemcami i spodziewamy się w niedługim czasie wynająć w budynku B3 ostatnie dostępne powierzchnie. Jednocześnie prowadzimy analizy kosztowe i projektowe pod kątem uruchomienia realizacji kolejnego budynku B2. Jest szansa, że do realizacji przystąpimy jeszcze w tym roku – komentuje Piotr Wesołowski.

Kompleks oferuje 40 000 mkw. powierzchni biurowej i do tej pory oddane zostały trzy budynki. Jeden z nich zakupiła spółka Asseco Poland S.A., drugi w całości został wynajęty przez Pol-Aqua S.A. Wszystkie z biurowców posiadają ekologiczny certyfikat BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz