Giant

Wilanów Office Park przyciąga najemców

Budynek Be Free -  Wilanów Office Park
Budynek Be Free - Wilanów Office Park
W ciągu dwóch pierwszych miesięcy br. zostały podpisane dwa kontrakty najmu w budynku Be Free. Na dłużej w Wilanów Office Park zostaje CSL Behring, zaś nowym najemcą jest firma Bema Meble.

Przy podpisaniu kontraktów najmu na ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku Be Free jako agent wyłączny doradzał BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Firma farmaceutyczna CSL Behring zdecydowała się na przedłużenie umowy i powiększenie biura w Wilanów Office Park. Dotychczas polski oddział międzynarodowego koncernu farmaceutycznego zajmował w biurowcu Be Free 286 mkw. Firma swoje biuro powiększy do niemal 400 mkw. W transakcji najemcy doradzała firma Vertigo Property Group, która kilka lat wcześniej wprowadziła go do Wilanów Office Park.

 

Nowym najemcą kompleksu biznesowego znajdującego się na warszawskim Wilanowie została firma Bema Meble. W budynku Be Free Wilanów Office Park wynajmie ona 123 mkw. powierzchni. Podczas transakcji po stronie najemcy pośredniczyła agencja Patron Brokers.

 

Wilanów Office Park to projekt ze znaczącym potencjałem rozwojowym. Najemcy, którzy decydują się wynająć biuro w tej lokalizacji doceniają nie tylko wysoki standard techniczny i funkcjonalność samych biurowców, ale także ciekawe i zróżnicowane otoczenie. Wilanów pokazuje, że można umiejętnie łączyć różne funkcje – pracę, mieszkanie, zakupy i odpoczynek – podkreśla Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Właścicielem kompleksu Wilanów Office Park jest Polnord SA.


2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
dran :
Dla mnie bardzo przyjemne miejsce, standard wysoki, nie mam za bardzo do czego się przyczepić, a że nie muszę się przeciskać do centrum jak kiedyś, to super dla mnie.
8 marca 2017 08:35