Giant

Niemal pełne biurowce

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Polnord finalizuje komercjalizację biurowców w warszawskim Wilanów Office Park.

Firma Polnord zmierza już do zakończenia procesu komercjalizacji powierzchni w biurowcach zlokalizowanych w warszawskim Wilanów Office Park. Wskaźnik komercjalizacji budynku B1 przekroczył 80 proc., a budynek B3 został wynajęty w całości (biorąc pod uwagę zawarte umowy oraz podpisane listy intencyjne).

Nasze biurowce w Wilanowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem najemców. Proces komercjalizacji powinien zostać zakończony jeszcze w tym roku. Następnym planowanym etapem jest sprzedaż całej nieruchomości – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. 

W ostatni czasie do grona najemców dołączyły  Kerry Logistics (Poland) sp. z o.o., Arlen Textile Group, Academy International sp. z o.o., eFaktor SA.

Kerry Logistics (Poland) to spółka z branży logistycznej, która należy do grupy Kerry Logistics Network Limited z siedzibą w Hongkongu. Firma w kwietniu br. rozpoczęła najem biur w budynku B3. Z kolei, Arlen Textile Group to producent najnowszej generacji odzieży służbowej. Do biura w budynku B3 firma wprowadzi się 1 lipca br. Z kolei Academy International i eFaktor to spółki, które od sierpnia wprowadzą się do biur w budynku B1.

Jednocześnie na kolejne 5 lat została przedłużona umowa najmu z firmą Levi Strauss. Najemca zajmuje ok 1145 mkw. powierzchni biurowej w budynku B3.

W dobie dużej konkurencji na rynku nowoczesnych powierzchni biurowych komercjalizacja biurowca to proces długotrwały i przemyślany. Prowadząc działania w tym zakresie kierujemy się nie tylko względami biznesowymi, ale również bierzemy pod uwagę kwestie społeczne. Przykład współpracy z Academy International, działającą w branży edukacyjnej, pokazuje, że otwieramy się na potrzeby społeczności lokalnej – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz