Proton Office

Nowy najemca w University Business Park

University Business Park w Łodzi
University Business Park w Łodzi
Do biurowca GTC w Łodzi wprowadzi się firma Accenture.

W biurowcu University Business Park 1 700 mkw. powierzchni biurowej zajmie firma blue chip – Accenture, która działa w sektorze konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Właścicielem kompleksu jest Globe Trade Centre S.A.

W obiekcie swoje siedziby mają już firmy takie jak Citi, HP, Samsung, Mobica, Intergraph, Kredyt Bank, Hermann Kirchner, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care, Pharmena i Warta. Accenture dołączy do nich w drugiej połowie 2013 roku. Obecnie kompleks wynajęty jest w 68 proc.

W drugiej połowie roku, firma Accenture otworzy centrum usług BPO, wspierające działalność biznesową jej klientów na całym świecie w University Business Park. Cieszymy się, że przygotowany przez nas budynek spełnił oczekiwania kolejnego prestiżowego najemcy. Dzięki pozyskaniu takich najemców jak między innymi Accenture, znaczenie University Business Park na biznesowej mapie Łodzi stale rośnie – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

University Business Park znajduje się między Al. Kościuszki i ul. Wólczańską w Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej. Pierwszy ukończony budynek oferuje 18 423 mkw. powierzchni biurowej, a najemcy mogą korzystać z 300 miejsc parkingowych. Biurowiec ma siedem kondygnacji i posiada certyfikat EU GreenBuilding. W kompleksie znajdują się podwieszane sufity, uchylne okna, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne i telekomunikacyjne. Projekt zakłada możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni, na przykład pod działalność typu back-office, czy też badawczą lub laboratoryjną. University Business Park odpowiada na potrzeby najemców z sektora BPO, które obecnie stanowią duży odsetek potencjalnych inwestorów w Łodzi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz