Proton Office

Empark Business Park zachęcił Reader's Digest

Biurowiec Saturn z kompleksu Empark Mokotów Business Park
Biurowiec Saturn z kompleksu Empark Mokotów Business Park
Do warszawskiego kompleksu biurowego Empark Mokotów Business Park wprowadzi się wydawnictwo Reader's Digest.

Międzynarodowe wydawnictwo Reader's Digest zajmie 1 000 mkw. powierzchni biurowej w budynku Saturn, należącym do kompleksu Empark Business Park. Obiekt znajduje się na warszawskim Mokotowie. Podczas transakcji najemcę wpierali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle. Umowa została zawarta na trzy lata.

Reader’s Digest poszukiwał efektywnej, atrakcyjnej i dobrze zlokalizowanej powierzchni biurowej z łatwym dostępem do środków transportu publicznego. Firma zwróciła również uwagę na takie atuty Empark Mokotów Business Park jak sprawna komunikacja z centrum miasta oraz szerokie zaplecze usługowe na terenie kompleksu obejmujące m.in. placówki bankowe, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, pocztę czy klub fitness – mówi Izabela Ciszewska, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.

Saturn jest jednym z dziewięciu budynków wchodzących w skład kompleksu Empark Mokotów Business Park. Biurowiec oferuje 12 500 mkw. Właścicielem obiektu, zlokalizowanego między ulicami Domaniewską, Postępu, Marynarską i Wołoską, jest Heitman European Property Partners III. Użytkownicy kompleksu mogą korzystać z 2 700 miejsc postojowych naziemnych i podziemnych. Łącznie wszystkie budynki oferują 115 266 mkw powierzchni biurowej, co czyni Empark Business Park największym kompleksem w Polsce.

Mokotów jest drugim co do wielkości rejonem biurowym Warszawy, zaraz po ścisłym centrum i jego obrzeżach. Znajduje się tam ponad 1 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz