Giant

Synexus wprowadzi się do Sky Tower

Kompleks Sky Tower we Wrocławiu
Kompleks Sky Tower we Wrocławiu
Firma Synexus wynajęła powierzchnie we wrocławskim kompleksie Sky Tower.

Firma Synexus Polska zajmie 326 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim kompleksie Sky Tower. Właścicielem obiektu jest spółka LC Corp Sky Tower Sp. z o.o., dla której jest to najnowszy projekt. Podczas transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza, Cushman & Wakefield.

Synexus jest międzynarodową siecią ośrodków dedykowanych badaniom klinicznym. Firma swoją działalność prowadzi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Bułgarii, Węgrzech, Ukrainie oraz w RPA. W Polsce obecna jest od 2003 roku i obecnie siedziby ma we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. W stolicy Dolnego Śląska znajduje się regionalna centrala firmy na Europę Środkowo-Wschodnią.

Sky Tower jest najwyższym obiektem biurowym w Polsce, mającym 212 metrów – 50 pięter plus parter. Biurowa część kompleksu oddana została w marcu 2013 roku. Budynek oferuje także powierzchnie mieszkaniowe, handlowo-usługowe i rekreacyjne. Sky Tower znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Krzyki, przy głównej trasie łączącej śródmieście z autostradą A4. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 171 000 mkw., z czego ponad 28 000 obejmuje sferę biurową, znajdującą się w budynkach B2 i B3. Obiekt B2 to główna wieża kompleksu. Użytkownicy kompleksu mogą korzystać z 1 500 miejsc parkingowych, z czego 560 dedykowanych jest dla biur.

Cushman & Wakefield pośredniczył również w transakcji najmu powierzchni usługowej przez Prudential na parterze biurowca Beta Centre we Wrocławiu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz